Dárek k 18. narozeninám pro Sestru

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k 18. narozeninám pro sestru

Tvoje sestra slaví osmnácté narozeniny, a to je důležitý milník v jejím životě. Chceš jí darovat něco zvláštního, osobního a památného? Na MyGift.cz najdeš široký výběr personalizovaných dárků, které jí budou připomínat tento významný okamžik a ukázat, jak moc jí máš rád.Personalizovaný šperk: Daruj své sestře personalizovaný šperk s jejím jménem, iniciálami nebo speciálním vzkazem. Může to být náramek, přívěsek nebo náušnice, které jí budou připomínat tvou lásku a podporu.Osobní fotokniha: Vytvoř pro svou sestru osobní fotoknihu, ve které se budou nacházet společné vzpomínky, rodinné fotografie a důležité okamžiky z vašeho života. Bude to skvělý způsob, jak jí ukázat, jak moc ti na ní záleží.Personalizovaná přikrývka: Daruj své sestře teplou a pohodlnou přikrývku s jejím jménem nebo fotografií. Bude ji hřát v chladných večerech a připomínat jí tvou lásku a péči.Vlastní design trička: Nech si pro svou sestru vyrobit tričko s vlastním designem. Může to být nějaký vtipný obrázek, citát nebo zkrátka něco, co ji rozesměje a udělá jí radost.Personalizovaná kabelka: Každá žena miluje kabelky, tak proč by to nemohla být jedinečná kabelka s jejím jménem nebo iniciálami? Daruj jí takovou kabelku, kterou si bude moci nosit s hrdostí.Fotokoláž: Vytvoř fotokoláž z nezapomenutelných momentů se svou sestrou. Můžeš ji umístit do krásného rámu nebo na plátno. Bude to perfektní dekorace do jejího pokoje a připomínka vašeho silného pouta.Personalizovaná pamětní skříňka: Daruj své sestře pamětní skříňku, ve které si bude moci uchovávat drobnosti a vzpomínky z důležitých okamžiků svého života. Může to být místo, kde si bude moci ukládat lístky z koncertů, fotografie a další významné předměty.Vlastní design telefonního pouzdra: Nechej si pro svou sestru vytvořit telefonní pouzdro s vlastním designem. Může to být její oblíbený obrázek, motiv nebo vzkaz. Bude tak mít jedinečné a originální pouzdro, které ji bude vždy provázet.Personalizovaný šperkový stojánek: Pokud má tvoje sestra ráda šperky, daruj jí personalizovaný šperkový stojánek, na kterém si je bude moci uspořádat a mít je vždy po ruce. Bude to praktický a zároveň dekorativní dárek.Vlastní design dámských bot: Pro svou sestru nech vyrobit dámské boty s vlastním designem. Může to být vtipný potisk, barevná kombinace nebo prostě něco, co odpovídá jejímu osobitému stylu.Pamětní osmnácté narozeniny jsou jedinečným okamžikem v životě tvé sestry. Vyber pro ni dárek, který bude reflektovat vaše silné pouto a ukáže jí, jak moc jí přeješ štěstí a úspěch v dalším životě. Na MyGift.cz najdeš širokou škálu personalizovaných produktů, které budou tvoji sestru potěšit a nadchnout.

Osobní dárek k 18. narozeninám pro sestru

Tvoje sestra brzy oslaví své osmnácté narozeniny, a to je důležitý mezník v jejím životě. Chceš jí darovat něco zvláštního a osobního, co ji potěší a připomene jí tuto důležitou příležitost? Na stránkách MyGift.cz najdeš širokou nabídku personalizovaných produktů, které jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou lásku a podporu k sestře v tento významný okamžik.Personalizovaný šperk: Daruj sestře šperk s gravírovaným jménem, iniciálami nebo speciálním vzkazem. Může to být náramek, přívěsek nebo náušnice, které jí budou připomínat tvou lásku a podporu.Fotokniha s rodinnými vzpomínkami: Vytvoř pro svou sestru fotoknihu plnou společných rodinných fotografií a vzpomínek. Můžeš do ní vložit obrázky z dětství, rodinné dovolené a významné okamžiky, které jste spolu prožili. Bude to skvělý způsob, jak jí připomenout krásné chvíle a vaše silné pouto.Personalizovaná pamětní krabička: Daruj sestře osobní pamětní krabičku, do které si bude moci ukládat drobnosti a vzpomínky z důležitých okamžiků svého života. Může to být místo, kam si bude moci ukládat lístky z koncertů, významné fotografie, dopisy a další cenné předměty.Vlastní design trička: Nechej si pro svou sestru vyrobit tričko s vlastním designem. Může to být vtipný obrázek, citát nebo zkrátka něco, co ji rozesměje a udělá jí radost.Personalizovaná deka: Daruj sestře teplou a pohodlnou deku s jejím jménem nebo fotografií. Bude ji hřát v chladných večerech a připomínat jí tvou lásku a péči.Fotokoláž z nezapomenutelných momentů: Vytvoř fotokoláž z nejlepších společných momentů sestry. Můžeš vybrat fotografie z dovolené, oslav a dalších významných událostí. Bude to skvělá dekorace do jejího pokoje a připomínka vašeho silného pouta.Personalizovaný dámský šperkový stojánek: Pokud má sestra ráda šperky, daruj jí personalizovaný šperkový stojánek, na kterém si bude moci uspořádat svou sbírku. Můžeš do něj nechat vygravírovat její jméno nebo osobní vzkaz.Vlastní design telefonního pouzdra: Nechej pro svou sestru vyrobit telefonní pouzdro s vlastním designem. Může to být obrázek, citát nebo motiv, který jí připomíná něco významného. Bude tak mít jedinečné pouzdro, které jí bude vždy provázet.Personalizovaná kabelka: Daruj sestře kabelku s vyšitým nebo vytištěným jménem. Bude to praktický a stylový doplněk, který ji bude provázet každý den.Vlastní design hodinek: Nechej pro svou sestru vyrobit hodinky s vlastním designem. Může to být zvláštní obrázek, citát nebo symbol, který má pro ni význam. Bude to stylový a osobní doplněk, který ji bude vždy připomínat tento významný milník v jejím životě.Na MyGift.cz najdeš širokou škálu personalizovaných dárků, které budou pro tvou sestru skvělým způsobem vyjádřit tvou lásku, péči a podporu. Vyber si ten nejlepší dárek, který zapůsobí na sestru a zanechá v ní trvalou vzpomínku na tento významný okamžik v jejím životě.


Polsko: prezent na 18 dla Siostry
Německo: Geschenke zum 18. Geburtstag für die Schwester
Slovensko: Darček Pre sestru Na 18 Narodeniny
Litva: Dovana Sesei 18-ajam
Maďarsko: Ajándék Lánytestvérnek 18. Születésnapra

hodnocení produktu

5804 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k 18. narozeninám pro Sestru:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Daniel

29.11.2023

21:12:52

Tento hrnek je ideálním dárkem s možností přidání vlastního jména.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Sylvia

29.09.2023

15:14:00

Toto tričko s nápisem 'Neexistují ideály' je opravdovou dávkou sebejistoty. Miluji ho nosit!

Artur

29.09.2023

15:00:19

Stříbrná šperkovnice na narozeniny je krásným dárkem. Elegantní a ideální pro uchování drahocenných vzpomínek.

Elżbieta

29.09.2023

14:22:00

Elegantní poznámkový blok s mým jménem je skvělým způsobem, jak vést poznámky. Stylový a praktický.

Mak

29.09.2023

13:02:54

Sklenice na víno 'Ona se nestárne' je výjimečným dárkem pro výjimečnou ženu. Rytina dodává osobní šmrnc.

Karolina

29.09.2023

12:31:06

Obraz na plátně Dragan B&W je opravdovým uměleckým dílem. Výjimečná kompozice a kontrast mu dodávají unikátní vzhled.

Magdalena

29.09.2023

12:25:16

Tato pokladnička je skvělým nápadem na dárek pro milovníka prosecca. Personalizace ji činí ještě půvabnější.

Eugeniusz

29.09.2023

11:45:24

Zapalovač s monogramem a jménem je elegantní dárek. Gravírování je precizní a kvalita provedení je impozantní.

5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 4.99 4.99 5 4.99 4.99 5 5 4.99 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5