Dárek k narozeninám

STAHOVÁNÍ VÝSLEDKŮ

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k narozeninám

Hokus-pokus, narozeniny jsou tady! A jaký lepší způsob, než oslavit je osobním dárkem od MyGift.cz. Na naší stránce najdeš ten největší výběr personalizovaných dárků, které rozzáří tvou oslavu narozenin a přinesou spoustu radosti.Chceš vykouzlit úsměv na tváři oslavence? Co takhle osobní hrníček s vtipným nápisem nebo jeho jménem? Každé ráno si bude připomenout, že je nejlepší a nejvtipnější oslavenec na světě. To je dárek, který rozhodně nezůstane nezpozorován!Ale to není vše! Máme také spoustu dalších originálních dárků k narozeninám. Co třeba osobní tričko s vtipným obrázkem nebo nápisem, které oslavenci dodá sebevědomí a styl? Nebo personalizovanou puzzle s fotografií oslavence, která ho pobaví a zabaví na dlouhé hodiny.A co takhle osobní láhev na pití s vtipným vzkazem nebo obrázkem? Oslavenec si může nosit svou vlastní láhev a každý si bude myslet, že je to opravdu jeho věc. To je dárek, který zaručeně vyvolá závist u všech ostatních.Na MyGift.cz najdeš ještě spoustu dalších skvělých dárků k narozeninám. Od vtipných kartových her až po originální šperky nebo hrací automaty. Vyber si ten nejvtipnější dárek, který oslavenci rozhodně rozsvítí tvář.Takže neváhej a vyber si ten nejlepší dárek k narozeninám na MyGift.cz. Budeš mít jistotu, že tvůj dárek bude originální, osobní a plný humoru. A nezapomeň, že oslavenec si zaslouží to nejlepší, takže udělej vše pro to, aby jeho narozeniny byly nezapomenutelné.

Originální dárek k narozeninám

Gratulujeme! Blíží se narozeniny a hledáš ten nejoriginálnější dárek pro oslavence. Na MyGift.cz máme široký výběr personalizovaných produktů, které jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit své přání a udělat narozeniny nezapomenutelnými.Co takhle vybrat dárek, který je zcela unikátní a přizpůsobený oslavenci? Naše nabídka zahrnuje různé originální dárky, které můžeš personalizovat podle svého výběru. Například personalizované fotoknihy, ve kterých můžeš sdílet společné vzpomínky a okamžiky. Nebo co takhle osobní obrázek na plátno, který se stane skvělou dekorací do bytu oslavence?Máme také originální dárky pro různé zájmy a záliby. Pokud je oslavenec milovníkem dobrodružství, můžeš mu darovat personalizovaný cestovní deník, do kterého si může zaznamenávat své dojmy a zážitky. Pro kreativní duši pak můžeme doporučit personalizované umělecké pomůcky, jako jsou štětce a plátna.A co takhle osobní šperk? Na MyGift.cz najdeš také široký výběr originálních šperků, které můžeš nechat vyrobit přesně podle přání oslavence. Od náramků s přívěsky se jmény až po náhrdelníky s vlastními iniciálami. Každý šperk je ručně vyrobený s láskou a péčí, aby byl jedinečným dárkem k narozeninám.Nenech se omezovat tradičními dárky a vyber si něco skutečně originálního pro oslavence. Na MyGift.cz najdeš vše, co potřebuješ pro úspěšné narozeninové překvapení. Nezapomeň, že narozeniny jsou jedinečná příležitost k oslavě a tvoje originální dárek může udělat rozdíl.Vyber si originální dárek k narozeninám na MyGift.cz a ukaž oslavenci, jak je pro tebe důležitý. Budeš mít jistotu, že tvůj dárek bude jedinečný a nezapomenutelný.

Osobní dárek k narozeninám

Narozeniny jsou tu zase a hledáš ten nejvtipnější dárek pro oslavence? Na MyGift.cz jsme připravili širokou nabídku osobních dárků, které ti rozhodně rozveselí tvé blízké v den jejich narozenin.Co takhle originální tričko s jejich oblíbeným vtipem? Na našem webu najdeš spoustu vtipných designů, které můžeš přizpůsobit jejich vkusu a osobnosti. Nebo možná hledáš dárek pro milovníka kávy? Jak se ti zdá personalizovaný hrnek s vtipným obrázkem, který jim rozproudí smích už při prvním ránu kávy?Máme také zábavné deskové hry, které zaručeně rozproudí radost a smích na narozeninové oslavě. Vyber si hru, která je plná vtipných situací a nezapomenutelných momentů s přáteli a rodinou.A co takhle originální kapesník s vtipným vzkazem? Překvap oslavence tím, že bude mít vždy po ruce kapesník se směšným nápisem, který mu zvedne náladu v každé situaci.Naše osobní dárky jsou přizpůsobitelné podle tvých přání. Můžeš si vybrat vtipný text, obrázek nebo vytvořit vlastní design. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli udělat narozeniny nezapomenutelnými.Vyber si osobní dárek k narozeninám na MyGift.cz a připrav oslavenci něco, co ho rozhodně rozesměje. Jsme si jisti, že s našimi vtipnými dárky budeš trefou do černého. Oslavenec si tě bude pamatovat a bude se vždy rád vrace na ten skvělý okamžik, kdy dostal ten nejvtipnější dárek k narozeninám.

Narozeninový dárek

Oslava narozenin je zvláštní příležitostí, kterou si zaslouží nezapomenutelný dárek. Na MyGift.cz najdeš široký výběr osobních produktů, které ti umožní vyjádřit své emoce a lásku ke jubilantovi.Co takhle originální fotokniha plná společných vzpomínek? Sestav si fotoknihu plnou nezapomenutelných okamžiků a vytvoř tak jedinečný dárek, který rozehřeje srdce oslavence.Máme také personalizované šperky, které vyjadřují něžnost a blízkost. Zlaté nebo stříbrné náhrdelníky, náramky nebo prstýnky s vyrytým jménem nebo vzkazem jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit, že oslavenec je jedinečný a důležitý.Pokud hledáš dárek pro dobrodruha, můžeš zvážit personalizovanou cestovní mapu. Oslavenec si může označovat navštívená místa a snít o dalších dobrodružstvích.Chceš vyjádřit svou lásku k hudbě? Co takhle personalizovaná gramofonová deska s oblíbenou písničkou oslavence? Tento unikátní dárek zaručeně rozehřeje jeho hudební srdce.Nezapomeňme také na personalizované dorty a dortové designy, které ztvární oslavence podle jeho zájmů a osobnosti. Každý dort je ručně vyrobený a zdobený, aby každému přinesl radost a sladké chvilky na oslavě.Vyber si ten nejlepší narozeninový dárek na MyGift.cz a vyjádři své emoce a přání oslavenci. S našimi osobními produkty bude oslava narozenin ještě výjimečnější a nezapomenutelná.

Vtipný dárek k narozeninám

Narozeniny jsou tu zase! A co takhle překvapit oslavence vtipným darem, který rozveselí jeho den? Na MyGift.cz najdeš skvělý výběr vtipných a originálních personalizovaných produktů, které rozhodně vyvolají úsměv na tváři oslavence.Co takhle personalizovaný hrníček s vtipným nápisem? Každé ráno si oslavenec bude připomenout, jak je vtipný a neodolatelný. A jestli rád pije čaj, kávu nebo dokonce superhrdinské elixíry, můžeš na hrníček vybrat odpovídající motiv.Máme také vtipné trička, která rozproudí smích na každé oslavě. Vyber si vtipný slogan nebo obrázek a daruj oslavenci tričko, které ho rozhodně nechá vyniknout ve davu.Pokud chceš oslavenci předat vtipné poselství, zvaž personalizovanou pohlednici. Napiš mu vtipný text a přidej fotku, která ho rozesměje. Věř, že tato pohlednice bude mít čestné místo na jeho poličce.Pro milovníky puzzle her máme vtipné puzzle s originálními motivy. Oslavenec se bude muset pořádně namáhat, aby skládal obrázek, který mu rozezní úsměv na tváři.A jestli oslavencovi chybí smysl pro čas, můžeš mu darovat vtipný hodinový budík, který ho přiměje vstát ze správné strany postele.Vyber si ten nejvtipnější dárek k narozeninám na MyGift.cz a rozesměj oslavence do slz. S našimi vtipnými personalizovanými produkty bude jeho den plný smíchu a radosti.


Polsko: Prezent na Urodziny
Německo: Geschenke zum Geburtstag
Slovensko: Darček Na Narodeniny
Litva: Dovana Gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék Születésnapra

hodnocení produktu

15627 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Narozeniny:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Oliwia

12.12.2023

15:09:46

Šperkovej krabička dorazila druhý den, všechno je dobře a pečlivě provedeno. Určitě bude máma spokojená. Velmi doporučuji!

Halina

30.11.2023

18:40:52

PowerBank je vizuálně velmi pěkný, rytina je profesionálně provedena, obsluha na nejvyšší úrovni, rychle, příjemně a v souladu s popisem. Odpovědi na dodatečné dotazy jsou okamžité a konkrétní. Jsem ohromen tak profesionální obsluhou. Velmi doporučuji.

Zuza

17.11.2023

14:47:48

Sada vypadá naživo skvěle! Manžel nadšený :) Bezproblémové provedení a rychlé doručení, doporučuji!

Marek

17.11.2023

14:25:52

Wow! Jsem ohromen. Skvělá sada, objednávka mi dorazila druhý den. Manželka je velmi spokojená s dárkem. Doporučuji.

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Madlen

05.10.2023

19:59:34

Skvělý dárek pro kamarádku k jejím 40. narozeninám. Děkuji celému týmu za trpělivost, přesnou a rychlou realizaci. Obraz dorazil včas. MĚJME VÍCE TAKOVÝCH FIREM. VŘELE DOPORUČUJI.

Maja

29.09.2023

16:40:36

Tato harmonika s fotografiemi 'Děkuji, že jsi' je krásným dárkem. Fotografie plné vzpomínek jsou roztomilé a harmonika jim dodává šarmu.

5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 4.99