Dárek pro milovníky jídla

STAHOVÁNÍ VÝSLEDKŮ

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek Pro Milovníky Jídla

Ahoj, gurmáni a gurmánky! Máme pro vás něco, co vám rozhodně zpříjemní chuťové buňky a dodá do vaší kuchyně trochu vtipu. Na MyGift.cz jsme se pustili do hledání nejzábavnějších personalizovaných dárků pro milovníky jídla, a jsme si jistí, že z nich budete mít pořádný hlad. Pojďme společně objevit ten nejlepší dárek pro milovníky jídla!Personalizovaný Talíř s VtipemMáme pro vás talíř, který vám dává svolení lizat! Na MyGift.cz si můžete vybrat personalizovaný talíř s vtipným nápisem. Každý pokrm na něm bude vypadat jako kulinářská umělecká díla. Jídlo se tak stane nejen chutné, ale i směšné!Kuchařská Knížka s Vlastními ReceptyProč mít nudnou kuchařku, když můžete mít tu vlastní? Na MyGift.cz můžete nechat vytvořit kuchařskou knížku s vlastními recepty. Můžete si do ní zapsat své oblíbené pokrmy a přidat vlastní nápady. Každý doufá, že dostane k obědu obyčejné dárky - ale tenhle bude vařit ve stylu!Personalizovaný Pánev pro Kuchařské HrdinyKaždý kuchař potřebuje správnou pánev. Na MyGift.cz můžete vybrat personalizovanou pánev s vlastním designem. Bude to nejen praktický dárek, ale i způsob, jak ukázat svůj jedinečný kulinářský styl. Vaše pánve budou teď vařit s vámi!Grilovací Nástroje s Vtipným NápisemPro milovníky grilování máme nástroje, které vám rozsvítí oheň. Na MyGift.cz můžete vybrat grilovací nástroje s vtipným nápisem. Každý doufá, že dostane k obědu obyčejné dárky - ale tenhle bude grilovat s úsměvem na tváři.Personalizované Kuchyňské Utěrky s HumoremKdo říká, že utírat nádobí musí být nudné? Na MyGift.cz můžete vybrat kuchyňské utěrky s vtipnými nápisy. Každý den, kdy budete utírat nádobí, se budete smát a uděláte si i náladu.Na MyGift.cz věříme, že milovníci jídla si zaslouží dárky, které jim rozveselí stůl a zpříjemní vaření. Proto jsme připravili personalizované dárky, které jsou nejen praktické, ale i vtipné. Dejte svým blízkým dárek, který jim bude nejen chutnat, ale i smát. Vaše kulinářské dobrodružství teď bude ještě zábavnější!


Polsko: Prezent dla Miłośnika Jedzenia
Německo: Geschenke für Feinschmecker
Slovensko: Darček pre milovníka jedla
Litva: Dovana Mėgstančiam pavalgyti
Maďarsko: Ajándék Ínyencnek

hodnocení produktu

11 hodnocení

Poslední 5 recenzí na produkty v kategorii Milovníky jídla:

Rafał

12.08.2021

11:05:32

Zaslaný výrobek byl zabalen do několika vrstev bublinkové fólie. Kvalitní půllitr s parádním nápisem.

Magda

09.12.2019

19:15:52

To byly moje první nákupy v tomto obchodě a dojmy jsou velmi pozitivní. Objednávka byla provedena rychle a bez problémů. Kufel je kvalitní a pečlivě vyrobený - právě takový jsem hledala. Vřele doporučuji! :)

Endriu

19.09.2019

10:00:48

Půllitrový pohár vynikající kvality, okamžitá expedice. Doporučuji.

Franczesko

03.04.2019

15:54:44

Velmi dobrý kontakt se obchodem. Produkt doručen téměř okamžitě. Čtyři upozornění s informací, kde je moje zásilka. Kufřík doručen nepoškozený. Mělo by být více takových obchodů.

Adam

07.03.2019

12:23:10

Objednávka doručena velmi rychle, produkty pečlivě zabalené, aby se náhodou nepoškodily. Vysoká kvalita provedení objednaných produktů.

4.99 4.99 4.99 5 4.97 5 4.99 4.98 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 4.99 5 4.98 5 4.98