Kožená peněženka

STAHOVÁNÍ VÝSLEDKŮ

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Pánská Peněženka S Gravírováním

Hledáte dokonalý dárek pro muže ve svém životě? Na MyGift.cz vám nabízíme pánské peněženky s gravírováním, které jsou nejen praktické, ale také osobité a plné kreativity.Naše personalizované pánské peněženky vám umožňují vyjádřit svou jedinečnost a styl. Můžete si vybrat z různých materiálů, barev a designů peněženek a poté přidat gravírovaný text, jméno nebo symbol, který bude peněžence dodávat osobní charakter.Pánská peněženka s gravírováním je nejenom praktickým místem pro uložení peněz, karet a dokladů, ale také výrazem individuality a osobnosti jejího majitele. Každýkrát, když si muž vytáhne peněženku, bude se cítit jedinečný a zvláštní.Naše peněženky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a pečlivě zpracovány s důrazem na detail. Gravírování je precizní a trvanlivé, takže si můžete být jisti, že dárek vydrží dlouhá léta a bude sloužit s radostí.Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou pánských peněženek s gravírováním a najděte tu pravou pro svého muže. Buďte kreativní a vytvořte personalizovaný dárek, který bude mít význam a bude se nosit s hrdostí.Navštivte MyGift.cz a objednejte si dnes pánskou peněženku s gravírováním pro muže, který si zaslouží jedinečný a osobní dárek. Překvapte ho a vyjádřete svou lásku a ocenění prostřednictvím tohoto originálního a kreativního dárku.

Peněženka S Fotkou

Hledáte originální a osobní dárek pro své blízké? Na MyGift.cz vám nabízíme peněženku s fotkou, která je nejen praktická, ale také plná emocí a vzpomínek.Naše personalizované peněženky vám umožňují přidat fotografii, která je pro vás důležitá. Buď to může být snímek vaší rodiny, partnera nebo zvláštního okamžiku, který vám připomíná radostné chvíle. S peněženkou s fotkou budete mít vaše milované osoby vždycky u sebe.Peněženka s fotkou je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují její odolnost a trvanlivost. Fotografie je umístěna na přední straně peněženky a chráněna transparentním plastem, který ji udržuje v bezpečí a zachovává její kvalitu.Každýkrát, když budete vytahovat peněženku, uvidíte svou milovanou fotku a připomenete si důležitý okamžik. Je to skvělý způsob, jak vnést do každodenního života trochu nostalgie a radosti.Na MyGift.cz vám nabízíme různé styly a designy peněženek s fotkou, abyste mohli vybrat tu nejvhodnější pro vás nebo jako dárek pro vaše blízké. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a najděte tu pravou peněženku, která vám zpříjemní každodenní život.Objednejte si dnes peněženku s fotkou na MyGift.cz a udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Buďte kreativní a vytvořte unikátní dárek plný emocí.

Personalizovaná Peněženka

Hledáte dokonalý a osobní dárek pro sebe nebo své blízké? Na MyGift.cz máme pro vás perfektní řešení - personalizovanou peněženku, která kombinuje styl, praktičnost a jedinečnost.Naše personalizované peněženky vám umožňují vyjádřit svou individualitu a originalitu. Můžete si vybrat z různých designů, materiálů a barev, které dokonale ladí s vaším osobním stylem. Ale to není vše! Máte také možnost přidat vlastní potisk, inicály nebo dokonce fotku, která je pro vás důležitá.S personalizovanou peněženkou budete mít nejen praktický a funkční doplněk, ale také jedinečný a originální kousek, který vás bude vždycky provázet. Ať už si vyberete klasický elegantní design nebo veselý a barevný motiv, peněženka bude vždy nesmírně osobní a vypovídající o vaší osobnosti.Kvalita je pro nás na prvním místě, proto používáme pouze vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování. Naše personalizované peněženky jsou odolné, trvanlivé a spolehlivé. Věříme, že si je zamilujete a budete s nimi spokojeni dlouhá léta.Na MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných peněženek pro muže i ženy. Vyberte si ten správný design, přidejte svůj unikátní dotek a udělejte si nebo svým blízkým radost. Každýkrát, když budete vytahovat peněženku, budete mít pocit, že nese něco více než jen peníze - nese vaši osobnost a jedinečnost.Neváhejte a objednejte si dnes personalizovanou peněženku na MyGift.cz. Buďte kreativní, buďte originální a vyjádřete svou osobnost skrze ten nejoblíbenější doplněk - personalizovanou peněženku.

Peněženka S Gravírováním

Chcete mít peněženku, která v sobě nese nejen peníze, ale i osobní význam? Na MyGift.cz máme pro vás skvělou volbu - peněženku s gravírováním, která vám umožní vyjádřit svou jedinečnost a emocionální příběh.Naše personalizované peněženky s gravírováním jsou nejen stylové a praktické, ale také nosí vaši vlastní identitu. Můžete si vybrat z různých designů a materiálů, které budou odpovídat vašemu osobnímu vkusu. A co je důležité - můžete nechat gravírovat své jméno, inicály nebo speciální zprávu, která má pro vás zvláštní význam.Gravírování na peněžence je skvělý způsob, jak udělat z běžného doplňku něco výjimečného. Vaše peněženka se stane jedinečným kouskem, který nese vaše přání, vzpomínky nebo důležité datum. Každýkrát, když si vezmete peněženku do ruky, budete se cítit speciálně a připomínat si své vlastní hodnoty.Kvalita je pro nás na prvním místě, proto vybíráme pouze prvotřídní materiály a pečlivě provedené gravírování. Naše peněženky s gravírováním jsou odolné, trvanlivé a spolehlivé. Věříme, že si je zamilujete a budete je nosit s hrdostí.Na MyGift.cz najdete široký výběr peněženek s gravírováním pro muže i ženy. Vyberte si ten správný design, přidejte si vlastní osobní dotek a nechte peněženku mluvit za vás. Buďte jedineční a vyjádřete své emoce skrze peněženku s gravírováním.Nabízíme vám možnost mít peněženku, která je více než jen úložiště pro peníze. Je to předmět, který nese vaši osobní historii a prožitky. Objednejte si dnes peněženku s gravírováním na MyGift.cz a vytvořte si vlastní unikátní příběh, který budete nosit každý den s sebou.

Peněženka S Potiskem

Máte nudnou peněženku plnou obyčejných designů? Na MyGift.cz máme pro vás skvělou volbu - peněženku s potiskem, která vás rozesměje a přinese do vašeho života trochu vtipu.Naše personalizované peněženky s potiskem jsou plné zábavných a originálních motivů. Můžete si vybrat z různých vzorů, barev a nápisů, které vám přinesou radost a dodají vašemu stylu špetku kreativity.Máme potisky pro každou příležitost a každý osobní vkus. Chcete mít na peněžence vtipný citát, roztomilý obrázek nebo svůj oblíbený motiv? Na MyGift.cz to máme všechno!Naše peněženky s potiskem jsou nejen vtipné, ale také praktické a kvalitní. Používáme odolné materiály a pečlivě provádíme potisk, abyste měli peněženku, která vydrží dlouho a zároveň vás bude bavit.Dejte své peněžence nový život s našimi zábavnými potisky. Budete se každý den usmívat, když ji vytáhnete z kabelky nebo kapsy. A navíc, naše peněženky jsou skvělým dárkem pro vaše blízké. Udělejte jim radost a přineste do jejich života kousíček humoru.Na MyGift.cz najdete široký výběr peněženek s potiskem pro každou příležitost. Vyberte si tu nejvtipnější, nejoriginálnější a nejzábavnější peněženku a buďte středem pozornosti. Kdo by odolal takovému stylovému a vtipnému doplňku?Zažijte zábavu s našimi peněženkami s potiskem na MyGift.cz! Nechte svůj smysl pro humor rozkvést a přidejte svému životu trochu legrace. Objednejte si dnes peněženku s potiskem a buďte neodolatelní!

hodnocení produktu

631 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Kožená peněženka:

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

MARIA

28.09.2023

19:41:47

Kožená peněženka Přišel jsem, ulovil jsem to je originální doplněk. Výjimečný design a kvalita provedení udělají dojem.

Magda

28.09.2023

12:38:35

Tento kůžený peněženka je opravdu elegantní. Ideální na každodenní nošení nebo na speciální příležitosti.

Joanna

28.09.2023

08:55:46

Kožená peněženka 'Nejlepší hasič' je skvělým dárkem pro hrdiny hasičského sboru. Výjimečná a praktická.

Aneta

28.09.2023

08:44:41

Tato kožená peněženka s iniciálami a jménem je elegantní doplněk. Personalizace a kvalita provedení jsou impozantní.

Adam

27.09.2023

17:18:45

Peněženka s iniciálami jméno je ideálním způsobem, jak vyjádřit vlastní identitu. Design je stylový a personalizace mu dodává jedinečný charakter.

Beata

27.09.2023

16:48:38

Tato kožená peněženka s inicály je elegantní a personalizovaný doplněk. Kvalita provedení je ohromující.

Adrian

27.09.2023

10:29:30

Tato kůže s nápisem 'Kdysi jsem byl milionářem' není pouze praktickým doplňkem, ale také zábavným kouskem. Její kvalita zpracování je impozantní.

Julia

26.09.2023

21:43:25

Toto je ideální dárek pro někoho blízkého. Můj kožený peněženka s personalizací byl velmi mile přijat a oceněn. Krásný a užitečný.

Jakub

26.09.2023

19:07:10

Koupil jsem si tuto peněženku pro sebe a jsem s ní velmi spokojen. Kvalita provedení a personalizace jsou skvělé.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5