Dárky k narození miminka

STAHOVÁNÍ VÝSLEDKŮ

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k narození

K narození dítěte patří radost a oslavy! A co takhle darovat novorozeněti originální a personalizovaný dárek, který bude mít dlouhodobou hodnotu a zanechá nezapomenutelnou vzpomínku? Na MyGift.cz najdeš širokou nabídku kreativních dárků, které jsou ideální pro přivítání nového člena rodiny.Jednou z možností je personalizovaný plyšový medvídek s jménem a datem narození dítěte. Tento měkký a roztomilý společník se stane nejen hračkou, ale také památkou na ten krásný okamžik narození.Dalším originálním darem je personalizovaný fotokniha. Sestav si fotky z prvních okamžiků života dítěte a vytvoř jedinečnou knihu plnou vzpomínek. Každá stránka bude naplněna radostí a láskou, kterou dítě přineslo do rodiny.Pro malého dobyvatele světa je ideálním dárkem personalizovaný plášť superhrdiny. Staň se tvůrcem unikátního kostýmu s dítětovým jménem a přiveď na svět malého superhrdinu, který bude mít odvahu a sílu prozkoumat nový svět.Pokud preferuješ praktické dárky, personalizovaný dekorační předmět do dětského pokoje je skvělou volbou. Například dřevěná puzzle se jménem dítěte nebo obrázky zvířátek přidají do pokoje originální a hravý prvek.Na MyGift.cz najdeš mnoho dalších kreativních dárků, které potěší nejen novorozeně, ale také jeho rodiče. Vyber si ten nejoriginálnější dárek k narození a přidej se k oslavě nového života.

Osobní dárek k narození

Vítejte ve světě osobních dárků pro novorozenátek, které rozzáří jejich první chvilky na tomto světě! Na MyGift.cz vám přinášíme široký výběr kreativních a personalizovaných produktů, které jsou ideální pro oslavu narození dítěte.Jedním z nejoblíbenějších dárků je personalizovaný šperk. Zlatý nebo stříbrný řetízek s přívěskem obsahujícím jméno novorozeného dítěte je klenot, který bude nosit naší lásku a péči po celý život.Další skvělou volbou jsou personalizované plyšové hračky. Nechť se novorozenec zamiluje do svého vlastního měkkého přítele s vyšitým jménem a datem narození. Tato chytrá hračka bude provázet dítě v jeho prvních dobrodružstvích a stane se jeho věrným společníkem.Pro milovníky knih je tu možnost personalizované dětské knihy. Staňte se tvůrcem příběhu, ve kterém hlavní hrdina je vaše vlastní dítě. Každá stránka bude plná barev, dobrodružství a lásky, která ho obklopuje.Pokud hledáte unikátní a kreativní dárek, přemýšlejte o personalizovaném rámečku na fotky. Zajistěte, aby první vzpomínky a okamžiky dítěte byly vždy na očích. Rámeček s vyrytým jménem a motivem roztomilých zvířátek přidá osobní a hravý dotek do dětského pokoje.Na MyGift.cz najdete spoustu dalších originálních dárků, které se stanou vzácnými poklady pro novorozená děťátka a jejich rodiče. Vyberte si ten nejlepší osobní dárek k narození a vytvořte nezapomenutelnou vzpomínku na tyto zvláštní okamžiky.


Polsko: Prezent na Narodziny Dziecka
Německo: Geschenke zur Geburt
Slovensko: Darček K Narodeniu Dieťaťa
Litva: Dovana gimimas
Maďarsko: Ajándék Babaszületésre

hodnocení produktu

2226 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Narození:

Sylwia

14.12.2023

12:19:30

Dnes jsem dostala personalizovaný fotoalbum. Moc děkuji za rychlou dodávku, a sám album je krásný. Nádherná památka pro dítě. Doporučuji ze všeho srdce!

Karolina

29.09.2023

12:31:06

Obraz na plátně Dragan B&W je opravdovým uměleckým dílem. Výjimečná kompozice a kontrast mu dodávají unikátní vzhled.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

Danuta

28.09.2023

21:53:38

Personalizovaný alba Metrický list narození je krásnou památkou. Nádherný způsob, jak si zachovat vzpomínky na narození dítěte.

Jakub

28.09.2023

20:50:18

Pelíšek Srdce s datem je roztomilý dárek, který můžete personalizovat. Velmi příjemný na dotek!

Agata

28.09.2023

20:31:07

Stříbrná skříňka s hudební skříňkou 'Křest svatý 2' je jedinečnou památkou. Krásná a plná šarmu.

Alicja

28.09.2023

18:55:31

Stříbrná střevíčková pokladnička s jménem a datem je roztomilý dárek. Výjimečný design a personalizace působí dojmem.

Ewa

28.09.2023

17:11:52

Overal pro novorozence se srnčím motivem je roztomilým oblečením pro miminka. Pohodlné a roztomilé, ideální jako dárek.

Marcin

28.09.2023

15:43:04

Overal pro kojence Bad Boy je vtipný a stylový oblek pro miminka. Pohodlný a skvěle vypadá.

ANNA

28.09.2023

14:34:46

Stříbrná dudlík s věnováním Narozeniny je výjimečný dárek pro kojence. Vypadá roztomile a má sentimentální hodnotu.

5 5 4.94 4.98 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 5 4.98 5