Dárek ke křtinám

STAHOVÁNÍ VÝSLEDKŮ

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek ke křtinám

Plánujete darovat něco speciálního ke křtinám? Na MyGift.cz najdete skvělé personalizované produkty, které udělají z křtin nezapomenutelný okamžik. Dejte dítěti nebo rodičům dárek, který bude mít osobní význam a který si budou moci ponechat jako památku.Co takhle osobní šperk? Na MyGift.cz najdete krásné náramky, přívěsky nebo prstýnky, které můžete nechat vygravírovat jménem dítěte, datem křtů nebo jiným osobním vzkazem. Bude to stylový a sentimentální doplněk, který bude nositeli připomínat tento významný okamžik.Další skvělou volbou je personalizovaný rámeček na fotku. Vyberte si rámeček se jménem dítěte a vložte do něj fotografii z křtin. Bude to krásná památka, kterou si mohou rodiče postavit na poličku nebo pověsit na zeď.Co takhle personalizovaná kniha? Na MyGift.cz najdete knihy s pohádkami, do kterých můžete nechat vložit jméno dítěte. Bude to unikátní kniha, kterou si dítě bude moci přečíst až bude starší a která mu připomene jeho zvláštní den.Přemýšlíte-li o praktickém dárku, zvažte například personalizovanou plenku, deku nebo ručník. Na MyGift.cz najdete výběr výrobků, které můžete nechat vyšít jménem dítěte. Budou to praktické a zároveň osobní dárky, které se budou hodit v každodenním životě.Nezapomeňte, že na MyGift.cz můžete každý dárek přizpůsobit dle svých představ. Vyberte si produkt, vyberte design a přidejte osobní dotek jménem dítěte nebo vlastním poselstvím. Vytvořte tak dárek, který je jedinečný a plný lásky.Překvapte rodinu nebo přátele originálním dárkem ke křtinám. Na MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které zůstanou v paměti na dlouhou dobu. Udělejte si radost tím, že uděláte radost druhým. Dárek ke křtinám s osobním přístupem je vždy nejlepší volbou.Vyberte si osobní dárek ke křtinám na MyGift.cz a dejte najevo, že tento okamžik je důležitý a jedinečný. Naše personalizované produkty jsou vyrobeny s láskou a péčí, abyste mohli udělat radost rodině a přátelům.Přijďte na MyGift.cz a objevte svět osobních dárků ke křtinám. Zanechte nezapomenutelný dojem s našimi originálními a kreativními produkty. Dárek ke křtinám nikdy nebyl tak osobní a výjimečný jako teď!

Dárek ke křtu

Plánujete dárek ke křtu a hledáte něco opravdu originálního? Na MyGift.cz jsme pro vás připravili širokou nabídku personalizovaných produktů, které rozhodně nebudou běžným a nudným dárkem.Co takhle personalizovaný plenkový batůžek? Ať už jde o pleny, oblečení nebo hračky, s tímto batůžkem bude rodičům život rozhodně usnadněn. Navíc ho můžeme potisknout roztomilými obrázky, které děťátko jistě potěší, a přidat i jeho jméno. Třeba něco jako Plíny s křížkem, jménem a nadějí, že tohle ještě dlouho neskončí!Další možností je personalizovaný šperk. Co takhle náramek s přívěskem ve tvaru dudlíku a jménem dítěte? Bude to skvělá připomínka křtu, kterou si může nosit na zápěstí a ukazovat ostatním. Jsem cool, ale potřebuju svoje dudlíky!A co takhle personalizovaná kniha? Na MyGift.cz najdete několik pohádek, které můžeme upravit tak, aby se v nich objevilo jméno dítěte. Bude to zábavný způsob, jak se dítěti přiblížit svět pohádek a zároveň mu ukázat, jak je důležité a jedinečné. Jméno dítěte je nejlepší pohádka, kterou jsme kdy napsali!A co takhle personalizovaná hrníček? Každé ráno, když rodiče budou pít svou kávu, budou mít před sebou hrníček s fotkou a jménem dítěte. Bude to příjemný start do dne a neustálá připomínka, že jejich malý poklad je tu s nimi. Když mi začne docházet káva, vidím na hrníčku tvé jméno a znovu nabírám energii!Na MyGift.cz najdete mnoho dalších skvělých personalizovaných produktů, které jsou ideální pro dárek ke křtu. Nechte svou kreativitu rozkvést a udělejte z křtu nezapomenutelný okamžik. Protože věříme, že každý dárek by měl být nejen praktický, ale také zábavný a originální. Křest je jednou za život, tak proč neudělat pořádnou pařbu i s dárkem?Vyberte si ten nejzábavnější dárek ke křtu na MyGift.cz a udělejte radost rodičům i malému oslavenci. Věřte nám, že se naše personalizované produkty stanou milovanými památkami na tento výjimečný den. A nezapomeňte, že smích a radost jsou vždy nejlepším dárkem. Dárek ke křtu je jako pampeliška – malý, choulostivý a plný radosti!Přijďte na MyGift.cz a objevte nekonečné možnosti personalizovaných dárků ke křtu. Ukažte svou kreativitu a udělejte si radost tím, že uděláte radost druhým. Dárek ke křtu s osobním šmrncem je vždy trefa do černého!

Dárek ke křtu

Dárek ke křtu je jedinečný okamžik, který si zaslouží nezapomenutelný a originální dárek. Na MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které jsou skvělou volbou pro tento významný den.Co takhle osobní šperk? Na MyGift.cz můžete najít náramky, náhrdelníky nebo přívěsky, které můžeme vygravírovat s jménem dítěte nebo jiným osobním vzkazem. Bude to stylový a sentimentální doplněk, který je ideální pro křtiny.Další možností je personalizovaný rámeček na fotku. Vyberte si rámeček se jménem dítěte a vložte do něj fotografii z křtu. Bude to krásná památka, kterou si mohou rodiče postavit na poličku nebo pověsit na zeď.Co takhle personalizovaná kniha? Na MyGift.cz najdete knihy s pohádkami, do kterých můžete nechat vložit jméno dítěte. Bude to unikátní kniha, která se stane zvláštním pokladem pro dítě a připomene mu jeho významný den.Přemýšlíte-li o praktickém dárku, zvažte například personalizovanou deku, plenku nebo ručník. Na MyGift.cz najdete výběr výrobků, které můžete nechat označit jménem dítěte. Budou to praktické a zároveň osobní dárky, které budou sloužit dlouho.Nezapomeňte, že na MyGift.cz můžete každý dárek přizpůsobit dle svých představ. Vyberte si produkt, vyberte design a přidejte osobní dotek jménem dítěte nebo vlastním poselstvím. Vytvořte tak dárek, který je jedinečný a plný lásky.Překvapte rodiče a dítě originálním dárkem ke křtu. Na MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které zanechají trvalou památku. Udělejte si radost tím, že uděláte radost druhým. Dárek ke křtu s osobním přístupem je vždy nejlepší volbou.Vyberte si osobní dárek ke křtu na MyGift.cz a dejte najevo, že tento okamžik je důležitý a jedinečný. Naše personalizované produkty jsou vyrobeny s láskou a péčí, abyste mohli udělat radost rodině a přátelům.Přijďte na MyGift.cz a objevte svět osobních dárků ke křtu. Zanechte nezapomenutelný dojem s našimi originálními a kreativními produkty. Dárek ke křtu nikdy nebyl tak osobní a výjimečný jako teď!

Originální Dárek Ke Křtu

Chystáte se na křest a hledáte originální dárek, který zanechá nezapomenutelný dojem? Na MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných produktů, které jsou perfektní volbou pro originální dárek ke křtu.Co takhle osobně vytvořený plakát s obrázkem a jménem dítěte? Buďte kreativní a vytvořte unikátní plakát, který bude zdobit dětský pokoj a připomínat významný okamžik křtu. S láskou a radostí tě přijímáme do naší rodiny!Další možností je personalizovaný šperk. Vyberte si náramek, přívěsek nebo náhrdelník a nechte jej vygravírovat jménem dítěte. Bude to stylový doplněk, který bude nosit stopy tohoto výjimečného okamžiku. Jsem malý šperk s velkým významem!A co takhle personalizovaná kniha? Na MyGift.cz můžete vybrat knihu s pohádkou, do které můžeme vložit jméno dítěte a přizpůsobit příběh jeho světu. Bude to zábavný způsob, jak dítěti přiblížit svět pohádek a zároveň ho vtáhnout do děje. Jméno dítěte je hvězdou této pohádky!Přemýšlíte-li o praktickém dárku, zvažte například personalizovaný dekorační polštářek nebo deku. Můžeme je potisknout obrázkem, jménem a datem křtu. Bude to nejen krásný a originální dárek, ale také praktický doplněk do dětského pokoje. Jméno dítěte je naše nejdražší dekorace!Na MyGift.cz najdete spoustu dalších personalizovaných produktů, které jsou ideální pro originální dárek ke křtu. Dejte svému dárku osobní šmrnc a udělejte radost rodině a blízkým. Originální dárek ke křtu je jako malá exploze radosti!Přijďte na MyGift.cz a objevte nekonečné možnosti personalizovaných dárků ke křtu. Udělejte z křtu nezapomenutelný okamžik a překvapte své blízké originálním dárkem plným lásky. Dárek ke křtu je jako malá velká párty!Vyberte si ten nejoriginálnější dárek ke křtu na MyGift.cz a vytvořte nezapomenutelné a jedinečné vzpomínky. Věřte nám, že naše personalizované produkty budou vždy trefou do černého a zanechají nevymazatelnou stopu. Originální dárek ke křtu je tajným ingrediencí všech nezapomenutelných okamžiků!

Osobní Dárek Ke Křtinám

Za chvíli se blíží významný okamžik - křtiny. Chcete vyjádřit svou lásku a podporu novorozenému dítěti? Na MyGift.cz najdete širokou nabídku personalizovaných produktů, které jsou ideální volbou pro osobní dárek ke křtinám.Křtiny jsou zvláštní událostí, plnou symboliky a emocí. Proto je důležité vybrat dárek, který v sobě nese význam a připomínku tohoto výjimečného okamžiku. Personalizované produkty jsou skvělým způsobem, jak přenést vaši lásku a péči do dárku.Jaký takhle personalizovaný šperk? Vyberte si náramek, přívěsek nebo prsten s jménem dítěte nebo jeho iniciálami. Bude to krásná a jedinečná ozdoba, která bude dítěti připomínat váš vztah a důležitý den křtin. Křtiny jsou klíčem k našemu srdci!Další možností je personalizovaný rám na fotku. Vyberte si rám s motivem křtin a nechte do něj vložit fotku novorozeného dítěte. Bude to nejen krásná vzpomínka, ale také symbol nového začátku a důležitého okamžiku v životě. Křtiny jsou oknem do budoucnosti!Co takhle personalizovaná dětská kniha? Na MyGift.cz můžete vybrat knihu s pohádkou, do které můžeme vložit jméno dítěte a přizpůsobit příběh jeho světu. Bude to jedinečný dárek, který posílí lásku ke knihám a zároveň bude mít osobní význam. Křtiny jsou začátkem nekonečného příběhu!Praktickým a zároveň originálním dárkem může být personalizovaný dekorační polštář nebo deka. Můžeme je potisknout jménem dítěte, datem křtin nebo jiným vzkazem. Budou to nejen krásné doplňky do dětského pokoje, ale také milé připomínky tohoto významného dne. Křtiny jsou dotykem lásky!Na MyGift.cz najdete mnoho dalších personalizovaných produktů, které jsou vhodné jako dárek ke křtinám. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a vyberte ten nejvhodnější dárek pro novorozené dítě. Křtiny jsou oslavou lásky!Přijďte na MyGift.cz a objevte nekonečné možnosti personalizovaných dárků ke křtinám. Udělejte si čas na vybrání toho správného dárku, který bude mít osobní význam a zůstane v srdci dítěte na celý život. Osobní dárek ke křtinám je láskou na první pohled!Vyberte si ten nejvýjimečnější dárek ke křtinám na MyGift.cz a vytvořte nezapomenutelné vzpomínky pro nový člen rodiny. Osobní dárek ke křtinám je klíčem k našemu srdci!

Osobní Dárek Ke Křtu

Výběr dárku ke křtu je výzvou, která nás často přivádí k zamyšlení. Chceme přeci vybrat něco opravdu speciálního, co bude mít dlouhodobý význam pro dítě a připomínat mu tento důležitý okamžik v jeho životě. Na MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které jsou ideální volbou pro osobní dárek ke křtu.Osobní dárek je způsob, jak vyjádřit svou lásku, podporu a přání pro nový život. Naše personalizované produkty vám umožní vytvořit unikátní dárek, který bude plný významu a bude spojen s vaším vztahem k dítěti.Jaký takhle personalizovaný šperk? Vyberte si náramek, přívěsek nebo prsten s iniciálami dítěte nebo jeho jménem. Bude to krásná a trvalá vzpomínka na křtiny, kterou dítě může nosit po celý život. Každý pohled na šperk připomene důležitost tohoto okamžiku a lásku, kterou mu věnujete.Další možností je personalizovaný rám na fotku. Vyberte si rám s motivem křtu a vložte do něj fotografii dítěte z tohoto výjimečného dne. Bude to krásná vzpomínka, která vám připomene ten okamžik, kdy jste slavili příchod nového člena rodiny a jeho křest.Co takhle personalizovaná kniha? Na MyGift.cz nabízíme dětské knihy, které můžete upravit s jménem dítěte a vytvořit tak příběh na míru. Bude to dárek, který zaujme dítě i rodiče a posílí jejich vztah k čtení a fantazii.Pokud hledáte praktický a zároveň originální dárek, můžete zvolit personalizovaný dekorační předmět. Například deku s vyšívaným jménem dítěte, která poslouží nejen jako teplý a pohodlný předmět, ale také jako milá vzpomínka na tento významný den.Na MyGift.cz najdete mnoho dalších personalizovaných produktů, které jsou ideální pro dárek ke křtu. Nechte se inspirovat naší širokou nabídkou a najděte ten správný dárek, který bude výjimečný a připomínka tohoto významného okamžiku.Přijďte na MyGift.cz a vyberte osobní dárek ke křtu, který bude mít trvalý význam pro nový život. Uložte do něj své přání, lásku a podporu a vytvořte tak dárek, který bude dítěti připomínat, jak je důležité a milované. Vaše osobní gesto bude výjimečné a nezapomenutelné.


Polsko: Prezent na Chrzciny
Německo: Geschenke zur Taufe
Slovensko: Darček Ku Krstu
Litva: Dovana krikštui
Maďarsko: Ajándék Keresztelőre

hodnocení produktu

2351 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek ke křtinám:

Sylwia

14.12.2023

12:19:30

Dnes jsem dostala personalizovaný fotoalbum. Moc děkuji za rychlou dodávku, a sám album je krásný. Nádherná památka pro dítě. Doporučuji ze všeho srdce!

Bartosz

29.09.2023

15:41:33

Personalizovaný fotoalbum je jedinečným způsobem, jak uchovávat vzpomínky. Je kvalitně provedený a personalizovaný.

Agnieszka

29.09.2023

14:44:37

Tato stříbrná rámeček na fotografie je krásnou památkou na křest. Kvalitní zpracování a elegantní design. Vřele doporučuji!

PATRYCJA

29.09.2023

14:10:21

Ten výtisk na skle je nádherným suvenýrem z křtu. Vypadá úchvatně na polici.

Karolina

29.09.2023

12:31:06

Obraz na plátně Dragan B&W je opravdovým uměleckým dílem. Výjimečná kompozice a kontrast mu dodávají unikátní vzhled.

Katarzyna

29.09.2023

11:53:54

Stříbrný rámeček na fotky při křtu je krásnou památkou. Výjimečný design a kvalitní provedení.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

Danuta

28.09.2023

21:53:38

Personalizovaný alba Metrický list narození je krásnou památkou. Nádherný způsob, jak si zachovat vzpomínky na narození dítěte.

Agata

28.09.2023

20:31:07

Stříbrná skříňka s hudební skříňkou 'Křest svatý 2' je jedinečnou památkou. Krásná a plná šarmu.

Alicja

28.09.2023

18:55:31

Stříbrná střevíčková pokladnička s jménem a datem je roztomilý dárek. Výjimečný design a personalizace působí dojmem.

5 5 5 5 5 5 5 4.94 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5