Skleničky

STAHOVÁNÍ VÝSLEDKŮ

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Sklenička S Potiskem

Chceš mít svoji vlastní skleničku s potiskem, která bude unikátní a plná tvého osobního šmrncu? Tak na MyGift.cz jsi správně! U nás najdeš skvělý výběr personalizovaných skleniček s potiskem, které ti přinesou nejen radost při pití, ale také tvoji vlastní originalitu.Naše skleničky s potiskem jsou přesně to, co potřebuješ, abys se odlišil od ostatních. Můžeš si vybrat z různých designů, vtipných citátů nebo dokonce si můžeš nechat potisknout svoje jméno. Svoji skleničku můžeš použít na každou příležitost - na oslavu, večírek nebo jen tak pro radost.Personalizovaná sklenička s potiskem je také skvělým dárkem pro tvé blízké. Překvap je originální a jedinečnou skleničkou, kterou si mohou užívat při svých oblíbených nápojích. Ať už je to káva, čaj nebo dokonce tvůj vlastní koktejl, sklenička s potiskem dodá každému pití tu správnou dávku osobnosti a zábavy.Tak neváhej a vyber si svoji vlastní skleničku s potiskem na MyGift.cz. Každý doušek bude oživený tím osobním dotekem, který jsi do skleničky vtiskl. Ukaž světu svoji kreativitu a originalitu a užij si pití ze skleničky, která je přesně taková, jakou sis vždy přál. Svoji skleničku s potiskem si můžeš užít každý den a přidat do ní tu správnou dávku tvého potěšení.

Sklenička S Fotkou

Toužíš po skleničce, která bude mít tvou fotku a připomene ti nezapomenutelné okamžiky? Na MyGift.cz najdeš dokonalou skleničku s fotkou, která ti umožní si přinést do každodenního života kousek osobních vzpomínek.S personalizovanou skleničkou s fotkou můžeš prožívat chvíle radosti a nostalgie. Stačí nahrát svou oblíbenou fotku na našem webu a my se postaráme o to, aby se stala nedílnou součástí tvé skleničky. Ať už je to snímek s tvými přáteli, rodinou nebo milovaným mazlíčkem, každý doušek z této skleničky ti připomene ty nejkrásnější okamžiky tvého života.Sklenička s fotkou je také skvělým dárkem pro tvé blízké. Překvap je originální a osobní skleničkou, která zahřeje jejich srdce. Každýkrát, když budou pít z této skleničky, budou se těšit na pocity radosti a lásky spojené s fotkou, která na ní je.Na MyGift.cz najdeš široký výběr designů a stylů skleniček s fotkou, abys si vybral tu nejvhodnější pro sebe nebo jako dárek pro své blízké. Ponoř se do svých vzpomínek a vytvoř si skleničku, která bude mít opravdový emocionální význam.Nebuďte váhaví a objednejte si svoji vlastní skleničku s fotkou na MyGift.cz ještě dnes. Každý doušek bude plný lásky, smíchu a emocí, které tě provázejí. Sklenička s fotkou je malým pokladem, který ti přináší radost a připomíná, že život je plný nezapomenutelných okamžiků, které stojí za to sdílet s ostatními.

Dárková Sklenička

V MyGift.cz tě rádi přivítáme v našem osobním ráji, kde můžeš najít ten nejoriginálnější dárek pro své blízké. A co by mohlo být lepšího než dárková sklenička s osobním dotykem?Naše dárkové skleničky jsou šité přímo na míru. Můžeš si vybrat z různých designů a motivů, které přesně vyjadřují osobnost obdarovaného. Ale to ještě není všechno! Naše skleničky mohou být personalizovány s vlastním textem, jménem nebo významným datem. To z nich dělá jedinečný a osobní dárek, který si obdarovaný zamiluje.Ať už hledáš dárek pro narozeniny, svatbu, výročí nebo jen tak pro radost, naše dárkové skleničky jsou vždy trefou do černého. Každý doušek z této skleničky bude připomínkou lásky, přátelství a vztahu, který sdílíte s obdarovaným.Náš tým umělců a designérů se neustále snaží přinášet nové a inovativní designy, které tě budou bavit. Každá sklenička je vyrobena s láskou a pečlivostí, aby splňovala tvá očekávání a přinášela radost každému, kdo ji dostane.Na MyGift.cz najdeš široký výběr dárkových skleniček pro každou příležitost. Dejte svým blízkým něco zvláštního, něco, co je odliší od ostatních dárků. Vyjádřete svou kreativitu a lásku prostřednictvím dárkové skleničky, která zanechá nezapomenutelný dojem.Nenechávej své dárky bez osobního přístupu. Vyber si dárkovou skleničku na MyGift.cz a udělej si radost i svým blízkým. Každý doušek bude plný radosti a vzpomínek. Protože to, co dělá dárek skutečně hodnotným, je osobní dotek a láska, kterou do něj vložíš.

Personalizovaná Sklenička

Objednej si na MyGift.cz svou vlastní personalizovanou skleničku a přidej do každého doušku trochu svého srdce. Užij si jedinečný zážitek při vytváření dárku, který pohladí duši a zahřeje srdce.Naše personalizované skleničky jsou pro tebe připraveny s láskou a pečlivostí. Můžeš si vybrat z různých designů a motivů, které vystihují tvou osobnost nebo osobnost obdarovaného. Ale to není všechno! Můžeš si přidat vlastní text, jméno nebo významné datum, které dodá skleničce ten pravý osobní šmrnc.Vytvoř si skleničku na míru pro každou příležitost. Buď to narozeninový dárek, svatební dar, výročí nebo prostě jen tak pro radost, naše personalizované skleničky vždy trefí do černého. Každý doušek bude nabitý emocemi a vzpomínkami.Nezáleží na tom, zda jde o skleničku na kávu, čaj, víno či whisky. Naše personalizované skleničky jsou vyrobeny s ohledem na kvalitu a detail. Jsou to skleničky, které ti přinášejí nejen estetický potěšení, ale také radost a výjimečný zážitek.Vytvoření personalizované skleničky na MyGift.cz je snadné a zábavné. Stačí si vybrat design, přidat svůj osobní dotek a objednat. Náš tým se postará o to, aby tvůj dárek byl dokonale zpracovaný a připravený k doručení.Nenech své dary být pouze obyčejnými předměty. Přidej do nich lásku, emocionální příběh a osobní přístup. Objednej si personalizovanou skleničku na MyGift.cz a udělej si radost i svým blízkým. Každý doušek bude plný lásky, radosti a výjimečnosti.Překračuj hranice obyčejných dárků a vyber si personalizovanou skleničku, která přináší do života to nejlepší. Ukaž světu, že i malý předmět může nést velký význam a emocionální hodnotu. Objednej si personalizovanou skleničku na MyGift.cz a zažij nezapomenutelný dárek plný lásky a radosti.

hodnocení produktu

1951 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Skleničky:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Mariola

29.09.2023

16:13:00

Tyto dvě ryté sklenice na víno s naším datem jsou ideálním způsobem, jak oslavit důležitou událost. Personalizace je přesná a kvalita sklenic je ohromující.

KLAUDIA

29.09.2023

15:08:37

Tento rytý sklenice na víno je ideálním dárkem k ukončení studií. Elegance a personalizace v jednom.

Mak

29.09.2023

13:02:54

Sklenice na víno 'Ona se nestárne' je výjimečným dárkem pro výjimečnou ženu. Rytina dodává osobní šmrnc.

kAZIMIERA

29.09.2023

12:06:06

Dva vyryté sklenky s naším datem jsou skvělým darem k výročí. Velmi elegantní a osobní.

Malwina

29.09.2023

10:55:41

Tato rytá sklenice na víno SLOŽITÝ DEN je dokonalým společníkem během relaxačního večera. Rytina je elegantní a sklenice je pevně vyrobena.

Jolanta

29.09.2023

10:48:22

Tato rytina na skleničce na víno je ideální na večery plné relaxace. Vyjadřuje úctu a ocenění věku a zkušeností.

Marika

28.09.2023

21:41:14

Jsem nadšený tímto sklenkem. Rytí je pečlivě provedeno, a sklenička dodává eleganci každému vínovému sklenku.

Jadwiga

28.09.2023

20:14:29

Sklenky s naším datem vyrytým jsou krásným dárkem pro pár. Kvalita provedení a jemná personalizace je dělají výjimečnými.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5