Dárek k 30. narozeninám pro Něj

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k 30. narozeninám pro něj

Muži mají své významné milníky, a 30. narozeniny jsou jedním z nich. Pokud hledáte originální dárek pro muže k jeho 30. narozeninám, zaměřte se na personalizované produkty dostupné na stránce MyGift.cz. Tato stránka nabízí široký výběr kreativních dárků, které můžete přizpůsobit přímo pro něj.Personalizovaný pánský náramek: Darujte mu náramek s jeho jménem, důležitým datem nebo významným symbolem. Na stránce MyGift.cz najdete různé styly a materiály náramků, které můžete nechat personalizovat.Gravírovaná pánská peněženka: Udělejte z jeho peněženky unikátní kousek. Na stránce MyGift.cz najdete kvalitní pánské peněženky, které můžete nechat vygravírovat jeho jménem, citátem nebo osobním vzkazem.Personalizovaná klíčenka: Každý den nosí klíče, tak proč jim nedat osobní dotek? Vyberte klíčenku na stránce MyGift.cz a nechte na ni vygravírovat jeho jméno nebo významný symbol.Gravírovaný hrníček: Pokud je milovníkem kávy nebo čaje, udělejte mu radost gravírovaným hrníčkem. Na stránce MyGift.cz najdete různé styly a designy hrníčků, které můžete nechat personalizovat jeho jménem, vzkazem nebo obrázkem.Personalizovaný přívěsek: Darujte mu přívěsek, který bude mít osobní význam. Na stránce MyGift.cz si vyberte přívěsek a nechte na něj vygravírovat jeho jméno, vzkaz nebo symbol, který ho reprezentuje.Gravírovaná pánská brašna: Pokud je stylovým dobrodruhem, udělejte mu radost gravírovanou pánskou brašnou. Vyberte kvalitní brašnu na stránce MyGift.cz a nechte na ni vygravírovat jeho jméno nebo osobní vzkaz.Personalizované dřevěné hodinky: Darujte mu jedinečné dřevěné hodinky s gravírovaným zadním víčkem. Na stránce MyGift.cz si můžete vybrat hodinky s různými designy a nechat je personalizovat jeho jménem, důležitým datem nebo vzkazem.Gravírovaný doutníkový set: Pokud je sběratelem doutníků, udělejte mu radost gravírovaným doutníkovým setem. Na stránce MyGift.cz najdete kvalitní doutníkové sety, které můžete nechat vygravírovat jeho iniciály nebo osobní vzkaz.Personalizovaný magnetický náramkový držák: Darujte mu praktický a stylový náramkový držák na hodinky. Na stránce MyGift.cz si vyberte magnetický držák a nechte na něj vygravírovat jeho jméno nebo vzkaz.Gravírovaná láhev na alkohol: Pokud je milovníkem kvalitního alkoholu, udělejte mu radost gravírovanou láhví na alkohol. Na stránce MyGift.cz si vyberte láhev a nechte na ni vygravírovat jeho jméno, oblíbený citát nebo vzkaz.S personalizovanými dárky z MyGift.cz můžete vyjádřit svou lásku a respekt ke svému muži. Nezapomeňte na výběr doprovodného dárku, jako je osobní vzkaz nebo společný zážitek, kterým mu dokážete, jak moc si ho vážíte. Sledujte radost, kterou vyvoláte dárkem, který je vytvořen přímo pro něj. Ať už je to 30. narozeniny nebo jiná příležitost, pamatujte, že osobní dárek je vždy výjimečným projevem vaší lásky a péče.


Polsko: prezent na 30 urodziny dla Niego
Německo: Geschenke zum 30. Geburtstag für Ihn
Slovensko: Darček Pre neho Na 30 Narodeniny
Litva: Dovana Jam 30-ajam gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék a párodnak 30. Születésnapra

hodnocení produktu

8232 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k 30. narozeninám pro Něj:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Artur

29.09.2023

16:25:29

Sada na víno s vlastním jménem je elegantní a personalizovaný dárek. Jsem rád, že jsem ji mohl darovat blízké osobě.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

Eugeniusz

29.09.2023

11:45:24

Zapalovač s monogramem a jménem je elegantní dárek. Gravírování je precizní a kvalita provedení je impozantní.

Marcin

29.09.2023

10:56:59

Kubek Rawr! je zábavným doplňkem pro milovníky dinosaurů. Vždy se budete usmívat při pití čaje nebo kávy!

Malwina

29.09.2023

10:55:41

Tato rytá sklenice na víno SLOŽITÝ DEN je dokonalým společníkem během relaxačního večera. Rytina je elegantní a sklenice je pevně vyrobena.

5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5