Dárek k 40. narozeninám pro Bratra

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k 40. narozeninám pro bratra

Dárek k 40. narozeninám pro bratra má být zvláštní a osobní. Na MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které mu udělají radost. Buďte kreativní a vyberte dárek, který ho potěší a připomene mu, jak důležitý je pro vás.Personalizovaný pánský šperk: Zaujměte ho personalizovaným pánským šperkem. Může to být náramek s vygravírovaným jménem nebo přívěsek s jeho iniciály. To je dárek, který ho bude doprovázet každý den a připomínat mu vaši bratrskou lásku.Personalizovaná taška nebo peněženka: Vyberte mu personalizovanou tašku nebo peněženku, kterou bude moci nosit s hrdostí. Vyšijte na ni jeho jméno nebo iniciały, aby byla unikátní a stylová.Sportovní vybavení s personalizací: Pokud je váš bratr sportovně založený, udělejte mu radost sportovním vybavením s personalizací. Může to být míč s jeho jménem nebo sportovní taška s vyšitým monogramem. To je dárek, který ho motivuje a podporuje v jeho zálibě.Adrenalínový zážitek: Překvapte ho adrenalinovým zážitkem, který si bude pamatovat celý život. Může to být skok padákem, jízda na okruhu nebo adrenalinový sport. To je dárek, který ho rozproudí a přinese mu vzrušení.Grilovací set s personalizací: Pokud je váš bratr grilovacím nadšencem, darujte mu grilovací set s jeho jménem. Může obsahovat grilovací náčiní, příborník nebo grilovací utěrky s vyšitým jménem. To je dárek, který ho potěší a bude ho provázet při každém grilování.Pivní sada: Udělejte svému bratrovi radost pivní sadou s personalizací. Může obsahovat piva s jeho oblíbeným příchutěmi, pivní sklenice s vygravírovaným jménem nebo pivní otevírák s jeho iniciály. To je dárek, který ho potěší a přinese mu radost z jeho oblíbeného nápoje.Osobní elektronika: Pokud je váš bratr technologický nadšenec, vyberte mu osobní elektroniku s personalizací. Může to být například sluchátka s vygravírovaným jménem nebo powerbanka s jeho iniciály. To je dárek, který ho potěší a bude ho provázet ve všech jeho technologických dobrodružstvích.Fotokniha plná společných vzpomínek: Vytvořte pro něj fotoknihu plnou společných vzpomínek a zážitků. Přidejte k fotografiím krátké popisky a citáty, které vás spojují. To je dárek, který ho dojme a připomene mu společné chvíle.Voucher na dobrodružný výlet: Darujte mu voucher na dobrodružný výlet, který ho provede nezapomenutelnými zážitky. Může to být adrenalinový výlet do přírody, dobrodružný výlet za poznáním nebo wellness pobyt. To je dárek, který ho inspirovat a dopřeje mu relaxaci a zábavu.Přání s láskou: Ať už si vyberete jakýkoli dárek, nezapomeňte na osobní přání s láskou. Napište bratrovi upřímná slova, ve kterých vyjádříte, jak moc je pro vás důležitý a jak si ceníte vašeho bratrského vztahu.Na MyGift.cz najdete spoustu skvělých personalizovaných produktů, které jsou ideálními dárky k 40. narozeninám pro vašeho bratra. Vyberte si ten nejlepší dárek, který bude pro něj osobní a výjimečný.


Polsko: prezent na 40 urodziny dla Brata
Německo: Geschenke zum 40. Geburtstag für den Bruder
Slovensko: Darček Pre Brata Na 40 Narodeniny
Litva: Dovana Broliui 40-ajam gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék Fiútestvérnek 40. Születésnapra

hodnocení produktu

7864 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k 40. narozeninám pro Bratra:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Artur

29.09.2023

16:25:29

Sada na víno s vlastním jménem je elegantní a personalizovaný dárek. Jsem rád, že jsem ji mohl darovat blízké osobě.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

Malwina

29.09.2023

10:55:41

Tato rytá sklenice na víno SLOŽITÝ DEN je dokonalým společníkem během relaxačního večera. Rytina je elegantní a sklenice je pevně vyrobena.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

LIDIA

29.09.2023

10:13:41

Tento multitool Zlatá ruka je nepostradatelným nástrojem v každodenním životě. Odolnost a různorodost nástrojů jsou ohromující.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5