Dárek k 50. narozeninám pro Bratra

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K 50 Narozeninám Pro Bratra

Bratr je člověk, který je v našem životě výjimečný a jeho 50. narozeniny jsou důležitým milníkem. Chcete mu dát dárek, který ho potěší a připomene mu, jak je důležitou součástí vašeho života? Na MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných produktů, které jsou skvělou volbou pro oslavu jeho 50. narozenin.Personalizované tričko: Darujte svému bratrovi tričko s vtipným nápisem nebo obrázkem, který ho rozesměje. Můžete si nechat na tričko vytisknout jeho oblíbenou hlášku nebo vtipnou karikaturu. Bude to skvělý způsob, jak ho pobavit a udělat z narozenin nezapomenutelný zážitek.Personalizovaný grilovací set: Pokud má váš bratr rád grilování, udělejte mu radost personalizovaným grilovacím setem. Můžete nechat na náčiní vygravírovat jeho jméno nebo vzkaz. Každýkrát, když bude grilovat, si připomene váš vztah a společné chvíle strávené u grilu.Personalizovaný pivní pohár: Pivní milovníci ocení personalizovaný pivní pohár s jejich jménem a vzkazem. Každýkrát, když si budou dopřávat oblíbené pivo, budou si připomínat vaši lásku a péči.Personalizovaná fotokniha: Sestavte pro svého bratra osobní fotoknihu plnou vzpomínek a společných momentů. Přidejte komentáře a vzkazy, které ho potěší. Bude to skvělý způsob, jak ho překvapit a ukázat mu, jak je důležitý ve vašem životě.Personalizovaný klíčenka: Darujte svému bratrovi personalizovanou klíčenku s jeho jménem nebo inicialemi. Bude to praktický a zároveň osobní dárek, který mu bude připomínat váš vztah pokaždé, když si vezme klíče do ruky.Personalizovaný peněženka: Dopřejte svému bratrovi stylovou personalizovanou peněženku. Nechte na ní vygravírovat jeho jméno nebo monogram, aby se stala skutečně jedinečným doplňkem, který ho bude provázet v každodenním životě.Personalizovaný šperk: Šperk může být skvělým dárkem i pro muže. Darujte svému bratrovi personalizovaný náramek nebo přívěsek s jeho jménem nebo iniciálami. Bude to stylový doplněk, který bude nosit s hrdostí.Personalizovaný powerbank: Pokud váš bratr často cestuje nebo je na cestách, personalizovaná powerbanka bude praktickým dárkem. Nechte na ní vygravírovat jeho jméno nebo vzkaz. Bude to připomínka vaší starostlivosti o jeho pohodlí.Personalizovaný hodinky: Hodinky jsou vždy skvělým doplňkem a personalizované hodinky jsou ještě jedinečnější. Vyberte pro svého bratra hodinky s vyrytým jeho jménem nebo vzkazem. Bude to stylový a osobní dárek, který mu bude připomínat jeho výjimečnost.Personalizovaná puzzle: Zábavným dárkem pro vašeho bratra může být personalizovaná puzzle s fotografií, která ho potěší. Sestavování puzzle je skvělou relaxací a zábavnou aktivitou, kterou si společně užijete.Na MyGift.cz najdete mnoho dalších personalizovaných produktů, které jsou ideálními dárky k 50. narozeninám pro vašeho bratra. Vyberte ten nejlepší dárek, který bude vyjadřovat vaši lásku, péči a radost ze společných chvil.


Polsko: prezent na 50 urodziny dla Brata
Německo: Geschenke zum 50. Geburtstag für den Bruder
Slovensko: Darček Pre Brata Na 50 Narodeniny
Litva: Dovana Broliui 50-ajam gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék Fiútestvérnek 50. Születésnapra

hodnocení produktu

8242 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k 50. narozeninám pro Bratra :

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Artur

29.09.2023

16:25:29

Sada na víno s vlastním jménem je elegantní a personalizovaný dárek. Jsem rád, že jsem ji mohl darovat blízké osobě.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

Eugeniusz

29.09.2023

11:45:24

Zapalovač s monogramem a jménem je elegantní dárek. Gravírování je precizní a kvalita provedení je impozantní.

Malwina

29.09.2023

10:55:41

Tato rytá sklenice na víno SLOŽITÝ DEN je dokonalým společníkem během relaxačního večera. Rytina je elegantní a sklenice je pevně vyrobena.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5