Dárek k 50. narozeninám pro Manžela

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K 50 Narozeninám Pro Manžela

Tvůj manžel slaví své padesáté narozeniny a hledáš dokonalý dárek, který mu ukáže, jak moc si ho vážíš. Na MyGift.cz jsme připravili širokou škálu personalizovaných produktů, které jsou ideální pro tuto příležitost. Přinášíme ti 10 emocionálních dárků, které tvojímu manželovi zahřejí srdce a připomenou mu, jak důležitý je v tvém životě.Fotokniha s vašimi společnými vzpomínkami: Sestavte společně fotoknihu plnou vašich nejlepších společných momentů. Přidejte fotografie z dovolených, rodinných oslav a dalších významných událostí. Každá stránka bude plná lásky a radosti.Personalizovaný přívěsek se jmény: Nech vyrobit přívěsek s vašimi jmény a datem vašeho výročí. Bude to symbol vaší lásky a připomínka vašich společných let.Rám na fotografie se vzkazem: Vyberte si společnou fotografii a nechte ji vložit do elegantního rámu. Přidejte vzkaz, který tvojemu manželovi připomene, jak moc ho miluješ.Kapesní hodinky s gravírováním: Pořiď svému manželovi stylové kapesní hodinky s gravírovaným vzkazem. Každýkrát, když se na ně podívá, bude mít pocit, že nosí s sebou tvou lásku a péči.Personalizovaná peněženka: Překvap svého manžela osobní peněženkou s jeho jménem nebo iniciálami. Bude to praktický a zároveň emocionální dárek, který ho bude doprovázet každý den.Vícedílná puzzle z vaší fotografie: Udělejte si společnou zábavu s vícedílnou puzzle, která má na sobě vaši oblíbenou fotografii. Bude to skvělý způsob, jak strávit společný čas a zároveň si připomenout vaši lásku.Gravírovaný náramek s vzkazem: Nechte si vyrobit náramek s gravírovaným vzkazem, který tvojemu manželovi připomene, jak jste spolu prošli všemi životními výzvami a stále jste tu jeden pro druhého.Výlet do romantického místa: Připravte si romantický výlet do místa, které máte oba rádi. Buď to romantická plážová destinace, malebné město nebo klidná horská oblast. Strávte spolu čas a vytvořte si další vzpomínky.Designový hrnec na kávu nebo čaj: Pokud tvojímu manželovi chutná káva nebo čaj, udělej mu radost designovým hrnkem s vtipným nápisem nebo obrázkem. Každé ráno se bude těšit na svůj oblíbený nápoj a na tebe.Romantická večeře ve vašem oblíbeném restauraci: Překvap svého manžela romantickou večeří ve vašem oblíbeném podniku. Vyberte si jeho nejoblíbenější jídlo a oslavte jeho padesáté narozeniny v příjemné atmosféře.Na MyGift.cz najdeš ještě více personalizovaných produktů, které jsou perfektní pro dárek k padesátým narozeninám tvého manžela. Přizpůsob je jeho zájmům, stylu a osobnosti a vyjádři mu svou lásku a vděčnost. Nakupuj na MyGift.cz a udělej z jeho padesátých narozenin nezapomenutelný okamžik plný emocí a radosti!


Polsko: prezent na 50 urodziny dla Męża
Německo: Geschenke zum 50. Geburtstag für den Ehemann
Slovensko: Darček Pre Manžela Na 50 Narodeniny
Litva: Dovana Vyrui 50-ajam gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék Férjnek 50. Születésnapra
Holandsko: Cadeau voor Verjaardag Voor Oom
Rumunsko: Cadou La ziua de naștere Pentru Unchi
Polsko:

hodnocení produktu

8872 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k 50. narozeninám pro Manžela:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Mariola

29.09.2023

16:13:00

Tyto dvě ryté sklenice na víno s naším datem jsou ideálním způsobem, jak oslavit důležitou událost. Personalizace je přesná a kvalita sklenic je ohromující.

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

Karolina

29.09.2023

12:31:06

Obraz na plátně Dragan B&W je opravdovým uměleckým dílem. Výjimečná kompozice a kontrast mu dodávají unikátní vzhled.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

Aleksandra

29.09.2023

11:49:56

Toto je obraz, který dodává eleganci každému interiéru. Královský pár je krásnou dekorací a výrazem luxusu.

5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99