Dárek k 50. narozeninám pro Muže

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K 50 Narozeninám Pro Muže

Dárek k 50. narozeninám pro muže je jedinečnou příležitostí vyjádřit mu, jak moc si ho vážíme a jak důležitý je pro naše životy. Na stránkách MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných produktů, které vám umožní vyjádřit vaši lásku, obdiv a vděčnost.Reflexe minulosti: Padesátá narozeniny je příležitostí k zamyšlení nad minulostí a prohlédnutí se do zrcadla. Dopřejte mu elegantní zrcadlo s vygravírovaným vzkazem, které mu bude připomínat jeho dosavadní životní cestu.Personalizovaná vína: Dopřejte mu lahodnou láhev vína s jeho jménem a datem narozenin. To mu umožní slavit tuto výjimečnou příležitost s láskou a stylem.Cestovní mapa světa: Pokud je váš muž cestovatelem, darujte mu personalizovanou cestovní mapu světa, na které může označit místa, která již navštívil, a plánovat další dobrodružství.Kuchařská kniha s rodinnými recepty: Vytvořte kuchařskou knihu s jeho oblíbenými rodinnými recepty a doplňte ji fotografiemi a vzpomínkami. Bude to cenný poklad, který bude moci předat dalším generacím.Personalizované hodinky: Vyberte mu hodinky s gravírovaným vzkazem, které budou připomínat jeho padesáté narozeniny a důležitost tohoto milníku v jeho životě.Fotokoláž: Sestavte fotokoláž z jeho nejlepších momentů a vzpomínek. Každý snímek bude připomínat významné okamžiky a milované osoby v jeho životě.Personalizovaný peněženka: Darujte mu stylovou a funkční peněženku s jeho jménem nebo iniciálami. Bude to praktický dárek, který mu připomene vaši péči každý den.Masážní set: Dopřejte mu relaxaci a odpočinek s masážním setem, který obsahuje různé masážní nástroje a příslušenství. Bude to skvělý způsob, jak si užít chvíle klidu a péče o sebe.Personalizovaný fotopuzzle: Nechte vytvořit puzzle z jeho oblíbené fotografie a nechte ho skládat vzpomínky kousek po kousku. Bude to zábavný způsob, jak trávit volný čas a relaxovat.Dárkový poukaz: Pokud si nejste jisti, jaký dárek by nejvíce potěšil vašeho muže, můžete zvolit dárkový poukaz na MyGift.cz. Tím mu dáte možnost vybrat si sám to, co ho nejvíce zaujme.Na MyGift.cz najdete mnoho dalších personalizovaných dárků pro muže k 50. narozeninám. Vyberte ten, který nejlépe vyjadřuje vaše city a uvědomění si důležitosti tohoto významného milníku v jeho životě.

Osobní Dárek K 50 Narozeninám Pro Muže

Dárek k 50. narozeninám pro muže je skvělým způsobem, jak vyjádřit vaši lásku, obdiv a vděčnost k tomuto významnému milníku v jeho životě. Na stránkách MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které vám umožní vyjádřit vaši originalitu a osobnost.Exkluzivní šperky: Darujte mu exkluzivní šperk, jako například gravirovaný náramek, přívěsek nebo manžetové knoflíčky. Každý kus bude unikátní a osobní, přesně tak, jako váš vztah.Personalizované dárkové sady: Vyberte personalizovaný dárkový set, který obsahuje vybrané produkty přizpůsobené jeho vkusu a zájmům. Může to být set s vůní, groomingové produkty nebo dokonce whiskey degustační sada.Unikátní umělecká díla: Zkuste vybrat unikátní umělecké dílo, které odpovídá jeho zájmům a vkusu. To může zahrnovat obrazy, sochy nebo dokonce ručně vyrobené keramické předměty.Personalizovaná kožená zboží: Darujte mu kvalitní personalizovaný kožený produkt, jako je brašna, peněženka nebo obal na doklady. Gravírované iniciály nebo jeho jméno dodají výrobku osobní dotek.Zážitky a dobrodružství: Překvapte ho zážitkem, který si pamatuje na celý život. To může být například balonový let, jízda sportovním vozem nebo adrenalinová aktivita, která vyhovuje jeho zálibám.Personalizovaný pivní set: Pokud je váš muž pivním nadšencem, vyberte mu personalizovaný pivní set obsahující piva různých stylů a příchutí, spolu s gravírovanými sklenicemi nebo otevíračem na láhve.Kvalitní doutník: Pokud je milovníkem doutníků, vyberte mu exkluzivní doutník z vybraných tabáků. Doplněný o personalizovaný nápis nebo jeho jméno, bude to dárek, který si bude pamatovat.Outdoorové vybavení: Pokud je dobrodruh v srdci, vyberte mu outdoorové vybavení, jako je stan, spací pytel nebo outdoorový nástroj s gravírovaným vzkazem. Bude to motivace k dalším dobrodružstvím.Personalizovaný hrnec: Darujte mu stylový a osobní hrnec, který bude moci používat každý den. Může to být keramický hrnec s gravírovaným jménem nebo vzkazem, který ho bude doprovázet při ranní kávě nebo čaji.Sběratelské předměty: Pokud má váš muž sběratelské záliby, vyberte mu unikátní sběratelský předmět, který je pro něj hodnotný a vzácný. Může to být například mince, známky, modely nebo sportovní suvenýry.Na MyGift.cz najdete mnoho dalších personalizovaných dárků pro muže k 50. narozeninám. Vyberte ten, který nejlépe vyjadřuje jeho osobnost a zájmy. Vaše péče a přemýšlivost v dárku budou oceněny a dodají mu radost a vzpomínky na tuto výjimečnou příležitost.


Polsko: Prezent dla faceta na 50 urodziny
Německo: Geschenke zum 50. Geburtstag für Kerle
Slovensko: Darček Pre Chlapa Na 50 Narodeniny
Litva: Dovana Vaikinui 50-ajam gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék Pasinak 50. Születésnapra
Holandsko: Cadeau voor 1e Verjaardag Van een peetouder
Rumunsko: Cadou La un Anișor
Polsko:

hodnocení produktu

9315 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k 50. narozeninám pro Muže:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

Aleksandra

29.09.2023

11:49:56

Toto je obraz, který dodává eleganci každému interiéru. Královský pár je krásnou dekorací a výrazem luxusu.

Eugeniusz

29.09.2023

11:45:24

Zapalovač s monogramem a jménem je elegantní dárek. Gravírování je precizní a kvalita provedení je impozantní.

Malwina

29.09.2023

10:55:41

Tato rytá sklenice na víno SLOŽITÝ DEN je dokonalým společníkem během relaxačního večera. Rytina je elegantní a sklenice je pevně vyrobena.

5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 4.99 4.99 5