Dárek k 50. Narozeninám pro Něj

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K 50 Narozeninám Pro Něj

Dárek k 50. narozeninám pro něj je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou lásku, obdiv a vděčnost k tomuto významnému milníku v jeho životě. Na stránkách MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které mu pomohou oslavit tento výjimečný okamžik.Personalizovaná dárková karta: Darujte mu personalizovanou dárkovou kartu, která mu umožní vybrat si dárek, který si opravdu přeje. To mu poskytne svobodu a možnost výběru a zároveň projevíte svou péči o jeho individuální preference.Personalizovaný šperk: Vyberte pro něj personalizovaný šperk, jako například náramek s jeho jménem nebo iniciálami, který bude nosit s hrdostí a připomínkou tohoto významného jubilea.Gravírovaná doutníková krabička: Pokud je milovníkem doutníků, darujte mu elegantní doutníkovou krabičku s gravírovaným vzkazem nebo jeho jménem. To mu umožní uchovat a prezentovat svou sbírku doutníků s osobním dotekem.Personalizovaná fotokniha: Sestavte pro něj osobní fotoknihu, která obsahuje vzpomínky, zážitky a okamžiky, které jste spolu sdíleli. To bude unikátní a sentimentální dárek, který ho naplní emocemi a připomene mu významnou roli ve vašem životě.Personalizovaný víkendový pobyt: Překvapte ho luxusním víkendovým pobytem, který je plný relaxace, zábavy a společných okamžiků. Zarezervujte mu ubytování v elegantním hotelu a přidejte personalizované překvapení, jako je láhev vína s jeho jménem nebo relaxační masáž na míru.Personalizovaný grilovací set: Pokud je nadšencem do grilování, darujte mu personalizovaný grilovací set s jeho jménem nebo vzkazem. To ho bude motivovalo k dalším grilovacím dobrodružstvím a zároveň dodá osobní a originální dotek jeho oblíbenému koníčku.Personalizovaný pánský groomingový set: Zkuste vybrat pro něj luxusní pánský groomingový set, který obsahuje všechny potřebné produkty pro péči o pleť, vousy a vlasy. Gravírované iniciály nebo jeho jméno dodají výrobkům osobní a elegatní dotek.Personalizovaný kožený deník: Darujte mu luxusní kožený deník s gravírovaným jménem nebo vzkazem. To mu umožní zaznamenávat své myšlenky, cíle a sny a stane se pro něj výjimečným místem pro sebereflexi a osobní rozvoj.Personalizovaný sportovní vybavení: Pokud je sportovně založený, vyberte mu personalizované sportovní vybavení, jako je fotbalový míč, golfová sada nebo sportovní taška s jeho jménem nebo oblíbeným citátem. To ho bude motivovalo k dalším aktivitám a přinese mu radost ze sportu.Personalizovaná puzzle: Sestavte pro něj personalizovanou puzzle s fotografií, která ho připomene na nezapomenutelné okamžiky ve vašem vztahu. To bude zábavný a sentimentální způsob, jak projevit svou lásku a sdílet společné vzpomínky.Na MyGift.cz najdete mnoho dalších personalizovaných dárků pro muže k 50. narozeninám. Vyberte ten, který nejlépe vyjadřuje vaši lásku, obdiv a vděčnost k němu. S personalizovaným darem zanecháte nezapomenutelný dojem a uděláte tento významný okamžik ještě speciálnějším.


Polsko: prezent na 50 urodziny dla Niego
Německo: Geschenke zum 50. Geburtstag für Ihn
Slovensko: Darček Pre neho Na 50 Narodeniny
Litva: Dovana Jam 50-ajam gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék a párodnak 50. Születésnapra
Holandsko: Cadeau voor Housewarming Voor Man
Rumunsko: Cadou La Casă Nouă Pentru Bărbat
Polsko: Prezent Na 50 Urodziny Dla Niego

hodnocení produktu

8970 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k 50. Narozeninám pro Něj:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

Aleksandra

29.09.2023

11:49:56

Toto je obraz, který dodává eleganci každému interiéru. Královský pár je krásnou dekorací a výrazem luxusu.

Eugeniusz

29.09.2023

11:45:24

Zapalovač s monogramem a jménem je elegantní dárek. Gravírování je precizní a kvalita provedení je impozantní.

Sylwia

29.09.2023

11:35:45

Kladivo s rytím je skvělým dárkem pro domácího kutila. Robustní a personalizované, ideální pro opravy.

5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5