Dárek k Valentýnu pro Manžela

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K Valentýnu Pro Manžela

Valentýn je svátkem lásky a vášně, a není lepšího způsobu, jak vyjádřit svou lásku manželovi, než mu dát osobní dárek, který vyjádří vaše city a starost o něj. Pokud hledáte dokonalý Valentýnský dárek pro svého manžela, jste na správném místě. Na MyGift.cz máme široký výběr personalizovaných dárků, které udělají z Valentýna nezapomenutelný okamžik pro vás oba.Personalizovaný FotolustrFotolustr je skvělým způsobem, jak připomenout společné chvíle. Na MyGift.cz můžete vybrat personalizovaný fotolustr a přidat do něj vaše nejlepší společné fotografie. Bude to lustr, který rozjasní váš domov i vaši lásku.Personalizovaný Párový NáramekPárový náramek je krásným symbolem vašeho spojení. Na MyGift.cz můžete vybrat personalizovaný párový náramek a nechat na něj vygravírovat vaše jména nebo důležitý datum. Bude to náramek, který vás bude spojovat.Personalizovaný Plakát S Vaším CitátemPlakát s citátem, který má pro vás oba zvláštní význam, je skvělým dárekem k Valentýnu. Na MyGift.cz můžete vybrat personalizovaný plakát a přidat na něj váš oblíbený citát nebo vlastní slova lásky.Personalizovaná Kávová KnihaPokud je váš manžel milovníkem kávy, potěší ho personalizovaná kávová kniha. Na MyGift.cz můžete vybrat knihu, do které si může zaznamenávat své oblíbené recepty na kávu a zážitky spojené s touto lahodnou nápojovou pochoutkou.Personalizovaný Kožený DopisníkKožený dopisník je elegantním dárkem, který ocení každý muž. Na MyGift.cz můžete vybrat personalizovaný kožený dopisník a nechat na něj vyrazit jeho jméno. Bude to dopisník, který mu bude sloužit jak do práce, tak i k osobním zápiskům.Valentýn je časem, kdy můžete svému manželovi říct, jak moc ho milujete. S personalizovanými dárky na MyGift.cz můžete udělat z tohoto Valentýna nezapomenutelný okamžik. Ať už se rozhodnete pro fotolustr, párový náramek, plakát s citátem, kávovou knihu nebo kožený dopisník, váš manžel bude nadšený a váš vztah ještě silnější. Buďte k sobě k Valentýnu kreativní a vyjádřete svou lásku nezapomenutelným způsobem!


Polsko: prezent na Walentynki dla Męża
Německo: Geschenke zum Valentinstag für den Ehemann
Slovensko: Darček Pre Manžela Na Valentína
Litva: Dovana Vyrui Valentino dienai
Maďarsko: Ajándék Férjnek Bálint-napra

hodnocení produktu

6716 hodnocení

Poslední 8 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Valentýnu pro Manžela:

Agnieszka

14.12.2023

10:07:04

Rychlé doručení, velmi krásný podnos, doporučuji.

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Maja

29.09.2023

16:40:36

Tato harmonika s fotografiemi 'Děkuji, že jsi' je krásným dárkem. Fotografie plné vzpomínek jsou roztomilé a harmonika jim dodává šarmu.

Mariola

29.09.2023

16:13:00

Tyto dvě ryté sklenice na víno s naším datem jsou ideálním způsobem, jak oslavit důležitou událost. Personalizace je přesná a kvalita sklenic je ohromující.

Ewelina

29.09.2023

14:56:40

Tento kouzelný hrnek s možností přidání 4 fotografií a podpisu je opravdovým překvapením. Fotografie se objevují, když je hrnek naplněn horkým nápojem, a efekt je ohromující.

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 4.99 4.99 5 5 5