Dárek k Mikuláši pro Mámu

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K Mikuláši Pro Mámu

Mikulášské období je časem, kdy se můžeš odvděčit své mamince za všechnu lásku a péči, kterou ti každý den poskytuje. Na stránce MyGift.cz najdeš skvělé personalizované dárky, které zahřejí srdce tvé maminky a připomenou jí, jak je pro tebe důležitá. Přinášíme ti 10 inspirací na dárky k Mikuláši pro tvou milovanou maminku, které ji potěší a udělají ji šťastnou.Personalizovaný šperk: Vyber pro svou maminku šperk, který bude unikátní a osobní. Může to být náramek s jejím jménem, přívěsek s fotografií rodiny nebo náhrdelník se speciálním vzkazem. Každýkrát, když ho bude nosit, připomene si tvou lásku.Relaxační balíček: Maminky si zaslouží odpočinek a péči o sebe. Sestav pro ni relaxační balíček s vonnými svíčkami, aromaterapií, koupelnovými přípravky a jemnými oleji. Nech ji si užít chvíle klidu a péče o své tělo.Fotokniha plná vzpomínek: Sestav pro maminku fotoknihu, ve které bude moci procházet společné vzpomínky. Přidej do ní fotografie z rodinných dovolených, oslav a významných okamžiků. Každý obrázek jí připomene krásné momenty strávené společně.Kuchařská kniha s rodinnými recepty: Pokud má tvá maminka ráda vaření, udělej jí radost kuchařskou knihou, ve které najde rodinné recepty a nové inspirace. Může do ní zapisovat své vlastní recepty a přidávat poznámky.Wellness víkend pro maminku: Překvap ji víkendem plným wellness a relaxace. Zarezervuj jí pobyt v lázních nebo wellness hotelu, kde si může dopřát masáže, sauny a další příjemné procedury. Bude to pro ni dokonalý únik od každodenního shonu.Personalizovaný hrníček: Každé ráno si maminka zaslouží šálek svého oblíbeného nápoje. Daruj jí personalizovaný hrníček s jejím jménem nebo vzkazem, který ji bude provázet při každém doušku.Beauty set: Sestav pro maminku beauty set s kosmetikou a péčí o pleť. Vyber jí přírodní produkty s účinky, které jí dodají energii a zářivou pleť. Každé ráno a večer si tak může dopřát chvíle péče o sebe.Voucher na relaxační masáž: Daruj mamince voucher na relaxační masáž. Nech ji si dopřát uvolnění a odpočinek pod rukama zkušeného maséra. Bude to pro ni skvělá příležitost na regeneraci a nabrání nových sil.Personalizovaný deník: Maminky mají spoustu myšlenek a snů. Daruj jí personalizovaný deník, do kterého si může psát své myšlenky, plány a cíle. Každý zápis bude pro ni osobní a důležitý.Pobyt v romantickém hotelu: Pokud hledáš opravdu výjimečný dárek, rezervuj mamince pobyt v romantickém hotelu. Může si užít čas s partnerem a relaxovat v romantickém prostředí. Bude to pro ni nezapomenutelný zážitek.Na MyGift.cz najdeš široký výběr personalizovaných dárků pro maminku k Mikuláši. Vyber ten nejvhodnější dárek, který bude odpovídat jejím zájmům a přání. Udělej jí radost a vyjádři svou lásku a vděčnost originálním dárkem. Tvá maminka si to zaslouží!


Polsko: prezent na Mikołajki dla Mamy
Německo: Geschenke zum Nikolaus für Mama
Maďarsko: Ajándék Anyának Mikulásra

hodnocení produktu

3265 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Mikuláši pro Mámu:

Julia

27.01.2024

17:33:03

Skvělá koule! Do koule posílají obrázek vytištěný na dvou plastových kartách, ale také můžete vložit vlastní fotografie (a dokonce dvě z různých stran). Skvělý produkt za tuto cenu, doporučuji.

Anna Cz.

09.01.2024

11:27:56

Jsem ohromen. Obraz je úžasný! Pokud chcete udělat někomu neobyčejný dárek, pak jedině s firmou 'mygift'! Komunikace a dodání na vynikající úrovni. Velmi doporučuji!!!

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Halina

30.11.2023

18:40:52

PowerBank je vizuálně velmi pěkný, rytina je profesionálně provedena, obsluha na nejvyšší úrovni, rychle, příjemně a v souladu s popisem. Odpovědi na dodatečné dotazy jsou okamžité a konkrétní. Jsem ohromen tak profesionální obsluhou. Velmi doporučuji.

Małgorzata

24.11.2023

10:51:46

Sníhová koule s fotografií je nejen ozdobou, ale také způsobem, jak si zachovat důležité okamžiky navždy. Doporučuji ji každému, kdo si váží vzpomínek.

Iza

24.11.2023

10:51:05

Jsem nadšená kvalitou provedení této sněhové koule. Solidní a estetická, ideální na ozdobu pokoje.

Hania

24.11.2023

10:50:13

Tato sněhová koule s fotografií je úžasným dárkem. Díky vlastní fotce uvnitř má jedinečný a osobní charakter.

Kuba

17.11.2023

14:47:48

Skvěle promyšlená sada, vypadá velmi hezky. Doporučuji.

Angelika

08.11.2023

01:10:50

Všechno je krásné, jen by mohli lépe přizpůsobit barvy psa, jako dárek je to skvělé, doporučuji z celého srdce :)

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

5 5 4.99 5 4.99 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99