Dárek k Mikuláši pro Rodiče

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K Mikuláši Pro Rodiče

Mikulášský čas je tu a je to příležitost vyjádřit svým rodičům lásku a vděčnost za všechno, co pro nás udělali. Na stránce MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných dárků, které můžete darovat svým rodičům k Mikuláši. Tyto dárky budou vyjadřovat vaši lásku a ocenění a budou připomínat rodičům, jak jsou důležití a milovaní.Personalizovaný fotopuzzle: Nechte vytvořit puzzle z fotografie vás s rodiči. Bude to skvělý způsob, jak si společně užít čas a vytvořit společný obrázek. Rodiče budou mít radost, když budou skládat puzzle a uvidí, jakou hodnotu pro vás mají.Výškový graf: Vytvořte výškový graf s fotografiemi vás a vašich rodičů. Bude to vzpomínka na společně strávené chvíle a ukáže, jak vás vaši rodiče sledovali při růstu. Tento dárek vyvolá emocionální reakci a připomene vzácné okamžiky.Personalizovaný šperk: Darujte svým rodičům personalizovaný šperk s jejich iniciálami nebo gravírovaným vzkazem. Bude to symbol jejich důležitosti a připomínka vaší lásky.Fotokniha s rodinnými vzpomínkami: Vytvořte fotoknihu plnou rodinných fotografií a vzpomínek. Sdílejte s rodiči okamžiky radosti a společně prožité chvíle. Tento dárek bude vyvolávat smích i slzy štěstí.Dárková sada relaxace: Darujte svým rodičům dárkovou sadu s relaxačními produkty, jako jsou vonné svíčky, masážní oleje nebo bylinné čaje. Dopřejte jim chvíle odpočinku a péče, které si zaslouží.Personalizovaný hrníček: Nechte vyrobit hrníčky s fotografiemi vás a vašich rodičů. Každé ráno při pití kávy si budou připomínat lásku a rodinnou pouto.Rodinný strom: Vytvořte rodinný strom s fotografiemi a jmény členů rodiny. Tento dárek bude symbolizovat sílu rodiny a důležitost vzájemné podpory.Vlastní receptář: Sestavte vlastní receptář s rodinnými recepty a příběhy. Vytvořte si společně s rodiči kuchařské poklady a uchovávejte je jako vzácné dědictví.Personalizovaný kalendář: Nechte vyrobit kalendář s rodinnými fotografiemi a důležitými daty. Rodiče budou mít radost z připomínání rodinných oslav a společných událostí.Výlet do přírody: Udělejte svým rodičům dárek v podobě společného výletu do přírody. Strávte čas spolu, obklopeni krásou přírody a užívejte si vzácné okamžiky.Pamatujte, že nejdůležitější je, aby váš dárek vyjadřoval vaši lásku a vděčnost. Vyberte si ten správný personalizovaný dárek z nabídky na MyGift.cz a udělejte svým rodičům nezapomenutelný dárek k Mikuláši.


Polsko: prezent na Mikołajki dla Rodziców
Německo: Geschenke zum Nikolaus für die Eltern
Maďarsko: Ajándék Szülőknek Mikulásra
Holandsko: Bierpul Voor Vader
Rumunsko: Halbă Pentru Tata
Polsko: Prezent Na Mikołajki Dla Rodziców

hodnocení produktu

3263 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Mikuláši pro Rodiče:

Anna Cz.

09.01.2024

11:27:56

Jsem ohromen. Obraz je úžasný! Pokud chcete udělat někomu neobyčejný dárek, pak jedině s firmou 'mygift'! Komunikace a dodání na vynikající úrovni. Velmi doporučuji!!!

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Angelika

08.11.2023

01:10:50

Všechno je krásné, jen by mohli lépe přizpůsobit barvy psa, jako dárek je to skvělé, doporučuji z celého srdce :)

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Aleksandra

29.09.2023

11:49:56

Toto je obraz, který dodává eleganci každému interiéru. Královský pár je krásnou dekorací a výrazem luxusu.

Malwina

29.09.2023

10:55:41

Tato rytá sklenice na víno SLOŽITÝ DEN je dokonalým společníkem během relaxačního večera. Rytina je elegantní a sklenice je pevně vyrobena.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

Marysia

28.09.2023

23:50:33

Zapalovač Elegant s rytinou je výjimečný dárek. Personalizace mu dodává eleganci.

5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5