Dárek k Mikuláši pro Tátu

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K Mikuláši Pro Tátu

Mikulášské období je skvělou příležitostí k výběru originálního dárku pro vašeho tátu. Na stránce MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných produktů, které udělají z Mikuláše pro něj nezapomenutelný zážitek. Inspirujte se naší nabídkou a vyberte ten nejlepší dárek pro svého úžasného tátu.Personalizovaný hrníček: Darujte svému tátovi hrníček s jeho jménem, fotografií nebo vtipným vzkazem. Bude mít radost z toho, že si může užívat svou oblíbenou kávu nebo čaj ze speciálního hrníčku, který mu připomíná vaši lásku a péči.Gravírovaný dřevěný set: Vyberte gravírovaný dřevěný set obsahující nástroje, jako je dřevěná krytka na pivo, kapesní nůž nebo dřevěná podložka na klíče. Každý set může být personalizován s tátovým jménem nebo vzkazem, který udělá z tohoto dárku něco skutečně jedinečného.Voucher na adrenalinový zážitek: Pokud má váš táta rád dobrodružství a adrenalinové zážitky, udělejte mu radost voucherem na skoky padákem, jízdu na quadu nebo let balónem. To bude pro něj vzrušující a nezapomenutelný zážitek, který ocení.Personalizovaný klíčenka: Darujte svému tátovi personalizovanou klíčenku s jeho iniciálami nebo vzkazem. Tím mu poskytnete praktický a stylový doplněk, který bude mít vždy při sobě a bude mu připomínat vaši lásku.Prostěradlo s fotografií rodiny: Překvapte svého tátu prostěradlem s fotografií celé rodiny. Bude to útulný a osobní dárek, který přidá do jeho ložnice teplou atmosféru a připomene mu význam rodiny.Grilovací set: Pokud je váš táta nadšený grilování, obdarujte ho grilovacím setem s jeho jménem nebo vzkazem. Může obsahovat nástroje, jako jsou grilovací špachtle, vidle, grilovací pánvička nebo rukavice. Tímto dárkem podpoříte jeho vášeň pro grilování a společné rodinné akce.Relaxační masáž: Dopřejte svému tátovi chvíle odpočinku a relaxace s dárkovým poukazem na relaxační masáž. Bude to pro něj příležitost zbavit se stresu a napětí a dopřát si zaslouženou péči.Outdoorové vybavení: Pokud je váš táta milovník outdoorových aktivit, vyberte mu outdoorové vybavení, jako je stan, spací pytel, turistická výbava nebo outdoorový nástroj. Zajistíte mu potřebné vybavení pro jeho dobrodružství v přírodě.Personalizovaný dřevěný blok na poznámky: Darujte svému tátovi personalizovaný dřevěný blok na poznámky, který bude mít jeho jméno nebo vzkaz vyrytý na přední straně. Bude to praktický a stylový předmět pro jeho pracovní nebo domácí prostředí.Voucher na oblíbenou restauraci: Udělejte svému tátovi radost vouchrem na jeho oblíbenou restauraci nebo večeři v restauraci s exkluzivním menu. Bude mít příležitost vychutnat si skvělé jídlo a atmosféru ve společnosti svých blízkých.Najděte ten nejlepší dárek pro svého tátu na MyGift.cz a proveďte Mikulášské svátky nezapomenutelnými a plnými radosti. Vaše osobní přístup a péče udělají z tohoto dne nezapomenutelný zážitek pro vášho milovaného tátu.


Polsko: prezent na Mikołajki dla Taty
Německo: Geschenke zum Nikolaus für Papa
Maďarsko: Ajándék Apukának Mikulásra

hodnocení produktu

4480 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Mikuláši pro Tátu:

Julia

27.01.2024

17:33:03

Skvělá koule! Do koule posílají obrázek vytištěný na dvou plastových kartách, ale také můžete vložit vlastní fotografie (a dokonce dvě z různých stran). Skvělý produkt za tuto cenu, doporučuji.

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Halina

30.11.2023

18:40:52

PowerBank je vizuálně velmi pěkný, rytina je profesionálně provedena, obsluha na nejvyšší úrovni, rychle, příjemně a v souladu s popisem. Odpovědi na dodatečné dotazy jsou okamžité a konkrétní. Jsem ohromen tak profesionální obsluhou. Velmi doporučuji.

Małgorzata

24.11.2023

10:51:46

Sníhová koule s fotografií je nejen ozdobou, ale také způsobem, jak si zachovat důležité okamžiky navždy. Doporučuji ji každému, kdo si váží vzpomínek.

Iza

24.11.2023

10:51:05

Jsem nadšená kvalitou provedení této sněhové koule. Solidní a estetická, ideální na ozdobu pokoje.

Hania

24.11.2023

10:50:13

Tato sněhová koule s fotografií je úžasným dárkem. Díky vlastní fotce uvnitř má jedinečný a osobní charakter.

Angelika

08.11.2023

01:10:50

Všechno je krásné, jen by mohli lépe přizpůsobit barvy psa, jako dárek je to skvělé, doporučuji z celého srdce :)

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5