Dárek k Narozeninám pro Kamaráda

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K Narozeninám Pro Kamaráda

Narozeniny tvého kamaráda jsou zpět a znovu máš šanci udělat mu den nezapomenutelným. Hledáš ten pravý dárek, který ho rozesměje nebo ho dojme? Na MyGift.cz máme pro tebe široký výběr personalizovaných dárků, které jsou ideální pro tuto příležitost. Připravili jsme pro tebe několik kreativních nápadů, tak pojďme se podívat!Personalizovaný Kufřík s Gravírovaným JménemKamarád, který rád cestuje? Na MyGift.cz můžeš vybrat personalizovaný kufřík s gravírovaným jménem tvého kamaráda. Každá cesta bude pro něj nezapomenutelným dobrodružstvím.Personalizovaný Pivní Sklenice s Vtipným NápisemPro milovníky piva je to ten pravý dárek. Na MyGift.cz můžeš vybrat personalizovanou pivní sklenici s vtipným nápisem. Každé oslavování bude plné zábavy a chutného piva.Personalizovaný Grilovační Set s Vlastním DesignemMiluje tvůj kamarád grilování? Na MyGift.cz můžeš vybrat personalizovaný grilovační set s vlastním designem. Bude se cítit jako opravdový šéfkuchař na grilu.Personalizovaný Dárek s Fotografií Vás DvouSpolečné vzpomínky jsou neprocenitelné. Na MyGift.cz můžeš vybrat personalizovaný dárek s fotografií vás dvou. Každý den bude mít na dosah ruky připomínku tvého přátelství.Personalizovaný Náramek S VzkazemNáramek je vždy stylovým doplňkem. Na MyGift.cz můžeš vybrat personalizovaný náramek s vzkazem pro tvého kamaráda. Bude to vzpomínka, kterou bude nosit s hrdostí.Personalizovaný Dárek s Vlastním NápademMáš vlastní nápad na dárek, který by tvému kamarádovi udělal radost? Na MyGift.cz můžeš si vybrat personalizovaný dárek s vlastním návrhem. Možnosti jsou nekonečné!Narozeniny tvého kamaráda jsou příležitostí ukázat mu, jak moc ti na něm záleží. S personalizovanými dárky na MyGift.cz můžeš udělat tyto narozeniny nezapomenutelnými. Ať už tvoje volba padne na kufřík, pivní sklenici nebo grilovační set, tvůj kamarád bude nadšený a vděčný za tvou pozornost!


Polsko: prezent na Urodziny dla Przyjaciela
Německo: Geschenke zum Geburtstag für den Besten Freund
Slovensko: Darček Pre Priateľa Na Narodeniny
Litva: Dovana Draugui Gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék A Legjobb Barátnak Születésnapra
Holandsko: prezent na Mikołajki dla Koleżanki
Rumunsko: Cadou De Moș Nicolae Pentru o Prietenă
Polsko:

hodnocení produktu

8284 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Narozeninám pro Kamaráda:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Halina

30.11.2023

18:40:52

PowerBank je vizuálně velmi pěkný, rytina je profesionálně provedena, obsluha na nejvyšší úrovni, rychle, příjemně a v souladu s popisem. Odpovědi na dodatečné dotazy jsou okamžité a konkrétní. Jsem ohromen tak profesionální obsluhou. Velmi doporučuji.

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Artur

29.09.2023

16:25:29

Sada na víno s vlastním jménem je elegantní a personalizovaný dárek. Jsem rád, že jsem ji mohl darovat blízké osobě.

Aleksander

29.09.2023

14:55:52

Láhev na vodu s motivem 'Nejrychlejší cyklista ve městě' je skvělým doplňkem pro milovníky jízdy na kole. Pohodlná a prostorná.

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5