Dárek k Narozeninám pro Rodiče

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek K Narozeninám Pro Rodiče

Dárek k narozeninám pro rodiče je výjimečným způsobem, jak vyjádřit svou lásku, vděčnost a ocenění za všechno, co pro vás udělali. Na stránce MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které udělají z jejich narozenin nezapomenutelný zážitek. Přinášíme vám deset kreativních nápadů na dárky, které rozhodně potěší vaše rodiče a ukáží jim, jak jsou pro vás důležití.Rodinný fotoalba - Vytvořte pro své rodiče rodinné fotoalbum plné vzpomínek a společných fotografií. Přidejte k nim i krátké příběhy a komentáře, které odrážejí důležité okamžiky ve vašem životě.Personalizovaný rodinný strom - Obdarujte své rodiče personalizovaným rodinným stromem, který bude obsahovat jména členů rodiny a důležité události. To bude skvělá dekorace, která připomene jejich dědictví a spojení.Vlastní kuchařská kniha s rodinnými recepty - Vytvořte pro své rodiče vlastní kuchařskou knihu, která bude obsahovat jejich oblíbené rodinné recepty. Můžete do knihy přidat i fotografie a příběhy, které jsou s těmito recepty spojeny.Personalizovaný dřevěný předmět - Vyberte pro své rodiče personalizovaný dřevěný předmět, jako je například rámeček na fotky, dekorace nebo šperk. Můžete ho nechat vyrobit s jejich jmény nebo oblíbeným vzkazem.Rodinný plakát s citátem - Vytvořte pro své rodiče rodinný plakát s inspirativním citátem, který odráží vaše hodnoty a spojení. To bude skvělá dekorace do domu, která je bude každý den motivovat.Personalizovaný set na relaxaci - Sestavte pro své rodiče osobní set na relaxaci, který bude obsahovat například vonné svíčky, masážní oleje nebo oblíbené čaje. To bude skvělý dárek, který je příjemně rozmazlí.Vlastní rodinné puzzle - Vytvořte pro své rodiče vlastní puzzle s rodinnou fotografií. To bude skvělá zábava, která přináší společný čas a zábavu do rodiny.Personalizovaný dámský a pánský šperk - Obdarujte své rodiče personalizovanými šperky, které jsou navrženy speciálně pro muže a ženy. Můžete je nechat vygravírovat jejich jmény nebo důležitým datem.Vlastní rodinná hra - Vytvořte pro své rodiče vlastní rodinnou hru, která je plná zábavy a smíchu. Můžete do ní zapojit rodinné fotky, příběhy a otázky, které odrážejí vaši rodinu.Personalizovaný rodinný kalendář - Vytvořte pro své rodiče personalizovaný rodinný kalendář s důležitými daty, fotografiemi a vzpomínkami. To bude praktický dárek, který je bude organizovat a připomínat jim důležité události.S personalizovanými dárky z MyGift.cz můžete svým rodičům předat jedinečný a kreativní dárek, který vyjadřuje vaši lásku a ocenění. Buďte kreativní a vyberte ten nejlepší dárek, který se hodí k jejich osobnosti a zájmům. Vyjádřete jim, jak jsou pro vás důležití a jak si vážíte jejich rodičovské lásky.


Polsko: prezent dla Rodziców na Urodziny
Německo: Geschenke zum Geburtstag für die Eltern
Slovensko: Darček Pre rodičov Na Narodeniny
Litva: Dovana Tėvams Gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék Szülőknek Születésnapra

hodnocení produktu

8271 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Narozeninám pro Rodiče:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Madlen

05.10.2023

19:59:34

Skvělý dárek pro kamarádku k jejím 40. narozeninám. Děkuji celému týmu za trpělivost, přesnou a rychlou realizaci. Obraz dorazil včas. MĚJME VÍCE TAKOVÝCH FIREM. VŘELE DOPORUČUJI.

Mariola

29.09.2023

16:13:00

Tyto dvě ryté sklenice na víno s naším datem jsou ideálním způsobem, jak oslavit důležitou událost. Personalizace je přesná a kvalita sklenic je ohromující.

Artur

29.09.2023

15:00:19

Stříbrná šperkovnice na narozeniny je krásným dárkem. Elegantní a ideální pro uchování drahocenných vzpomínek.

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

Katarzyna

29.09.2023

12:48:27

Set Fingerprints s vygravírovanou karafou a sklenicemi je elegancí a personalizací v jednom. Ideální na zvláštní příležitosti.

5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 4.99 4.99 4.99 5 5