Dárek k Svátku pro Otce

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k svátku pro otce

Otci se blíží svátek a chceš mu udělat originální dárek, který ho rozesměje? Na stránce MyGift.cz najdeš skvělé personalizované produkty, které mu zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Připravili jsme pro tebe seznam zábavných dárků, které můžeš vybrat pro svého otce. Přečti si následující informace a inspiruj se pro nezapomenutelný dárek k jeho svátku.Personalizované pivní sklo s vtipným nápisem: Daruj svému tátovi pivní sklo s nápisem jako Nejlepší táta na světě nebo Pivní odborník. Bude mít stylový doplněk pro relaxační chvíle s pivem.Personalizovaný grilovací set: Pokud je tvůj otec vášnivým grilovacím nadšencem, daruj mu personalizovaný grilovací set se jménem nebo vtipným obrázkem. Bude mít své vlastní nástroje pro nezapomenutelné grilování.Personalizovaný hrací koberec: Pokud tvůj otec miluje stolní hry, daruj mu personalizovaný hrací koberec se jménem a vtipným designem. Bude mít speciální místo pro hraní svých oblíbených her.Personalizovaná fotokniha s rodinnými fotkami: Sežeňte rodinné fotky a vytvořte pro otce personalizovanou fotoknihu plnou společných vzpomínek. Přidejte vtipné popisky a komentáře k fotografiím.Personalizovaná magnetická tabule: Daruj otci magnetickou tabuli s jeho jménem nebo vtipným nápisem. Bude mít praktický a zábavný způsob, jak organizovat své poznámky a připomínky.Personalizovaný dres jeho oblíbeného sportovního týmu: Pokud je tvůj otec vášnivým fanouškem určitého sportovního týmu, daruj mu personalizovaný dres se jménem a číslem jeho oblíbeného hráče. Bude se cítit jako součást týmu.Personalizovaný vtipný puzzle: Daruj otci vtipné puzzle s obrázkem, který odráží jeho smysl pro humor. Bude mít zábavnou výzvu při skládání puzzle a zároveň se pobaví nad vtipným motivem.Personalizovaná kávová sada: Pokud je tvůj otec kávovým nadšencem, daruj mu personalizovanou kávovou sadu se speciálním nápisem nebo obrázkem. Bude mít svou vlastní stylovou sadu pro přípravu oblíbené kávy.Personalizované pivo na zakázku: Objednej pro otce osobní pivo s jeho jménem nebo vtipným nápisem na etiketě. Bude mít jedinečnou lahůdku, kterou si může vychutnat při oslavě svého svátku.Personalizovaná karikatura: Objednej profesionální karikaturu tvého otce s vtipným postřehem a jeho vlastním vzhledem. Bude to originální a jedinečný dárek, který ho pobaví a zároveň potěší.Vyber pro svého otce ten nejzábavnější dárek a udělej mu den plný smíchu a radosti. Na MyGift.cz najdeš širokou nabídku personalizovaných produktů, které jsou ideální pro jeho svátek.


Polsko: prezent na Imieniny dla Ojca
Německo: Geschenke zum Namenstag für den Vater
Slovensko: Darček Pre Otca Na Meniny
Litva: Dovana Tėvui Vardadieniui
Maďarsko: Ajándék Apának Névnapra

hodnocení produktu

6899 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Svátku pro Otce :

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Halina

30.11.2023

18:40:52

PowerBank je vizuálně velmi pěkný, rytina je profesionálně provedena, obsluha na nejvyšší úrovni, rychle, příjemně a v souladu s popisem. Odpovědi na dodatečné dotazy jsou okamžité a konkrétní. Jsem ohromen tak profesionální obsluhou. Velmi doporučuji.

Angelika

08.11.2023

01:10:50

Všechno je krásné, jen by mohli lépe přizpůsobit barvy psa, jako dárek je to skvělé, doporučuji z celého srdce :)

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 4.99 5 5 5 5 5