Dárek k Svátku pro Rodiče

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k svátku pro rodiče

Máš blízké svátky svých rodičů a hledáš originální dárek, který je potěší? Na stránce MyGift.cz najdeš širokou nabídku personalizovaných produktů, které jsou ideální pro dárek k jejich svátku. Přinášíme ti 10 kreativních nápadů, které tě inspirují při výběru dokonalého daru pro své rodiče. Přečti si následující informace a vyber ten nejvhodnější dárek pro své milované rodiče.Rodinná fotokniha plná vzpomínek: Vytvoř pro své rodiče personalizovanou fotoknihu s rodinnými fotografiemi a společnými vzpomínkami. Přidej vtipné popisky a komentáře, které je rozesmějí a připomenou jim společné okamžiky.Personalizovaný rodinný strom: Daruj svým rodičům personalizovaný rodinný strom se jmény členů rodiny. Bude to krásná dekorace a zároveň symbol jejich lásky k rodině.Sada pamětních lístků: Připrav pro své rodiče sadu pamětních lístků, na které mohou zaznamenávat své nezapomenutelné momenty, přání a cíle. Každý lístek může být vtipně nebo citově popsaný.Personalizovaná kávová sada: Pokud jsou tví rodiče milovníky kávy, daruj jim personalizovanou kávovou sadu se jmény nebo vtipným nápisem. Každé ráno si tak budou připomínat, jak moc je miluješ.Rodinné puzzle: Vyber pro své rodiče rodinné puzzle s fotografií vaší rodiny. Nech je skládat a tím budou vytvářet vztahovou záhadu, která je spojuje.Personalizovaný hrníček: Daruj svým rodičům personalizované hrníčky s vtipným nápisem, který je pobaví každé ráno při pití kávy. Bude to jejich oblíbený doplněk do domácnosti.Rodinná plaketa s vtipným citátem: Objednej rodinnou plaketu se vtipným citátem, který odráží jedinečnou atmosféru vaší rodiny. Bude to skvělý dárek, který zvýší náladu a zpříjemní prostředí domova.Personalizovaný dřevěný rám na fotky: Daruj svým rodičům personalizovaný dřevěný rám na fotky s jejich jmény nebo vtipným nápisem. Budou mít stylový způsob, jak prezentovat své nejkrásnější rodinné fotografie.Rodinná kuchařka s recepty: Vytvoř pro své rodiče rodinnou kuchařku s jejich oblíbenými recepty a přidej do ní vtipné poznámky a příběhy. Bude to vzácný poklad, který bude předáván z generace na generaci.Personalizovaná deka: Objednej pro své rodiče personalizovanou deku se jmény členů rodiny. Bude to teplý a láskyplný zábal, který je bude připomínat tvou lásku.Vyber si pro své rodiče ten nejoriginálnější dárek, který je potěší a připomene jim, jak moc jsou pro tebe důležití. Na MyGift.cz najdeš mnoho dalších personalizovaných produktů, které jsou ideální pro dárek k jejich svátku.


Polsko: prezent dla Rodziców na Imieniny
Německo: Geschenke zum Namenstag für die Eltern
Slovensko: Darček Pre rodičov Na Meniny
Litva: Dovana Tėvams Vardadieniui
Maďarsko: Ajándék Szülőknek Névnapra
Holandsko: Cadeau voor Kerst Voor Stel
Rumunsko: Cadou De Crăciun Pentru Cuplu
Polsko:

hodnocení produktu

5765 hodnocení

Poslední 8 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Svátku pro Rodiče:

Anna Cz.

09.01.2024

11:27:56

Jsem ohromen. Obraz je úžasný! Pokud chcete udělat někomu neobyčejný dárek, pak jedině s firmou 'mygift'! Komunikace a dodání na vynikající úrovni. Velmi doporučuji!!!

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Angelika

08.11.2023

01:10:50

Všechno je krásné, jen by mohli lépe přizpůsobit barvy psa, jako dárek je to skvělé, doporučuji z celého srdce :)

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Madlen

05.10.2023

19:59:34

Skvělý dárek pro kamarádku k jejím 40. narozeninám. Děkuji celému týmu za trpělivost, přesnou a rychlou realizaci. Obraz dorazil včas. MĚJME VÍCE TAKOVÝCH FIREM. VŘELE DOPORUČUJI.

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Mak

29.09.2023

13:02:54

Sklenice na víno 'Ona se nestárne' je výjimečným dárkem pro výjimečnou ženu. Rytina dodává osobní šmrnc.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99