Dárek k Vánocům pro Bratra

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k Vánocům pro bratra

Chceš svému bratrovi udělat ten nejlepší dárek k Vánocům? Na stránce MyGift.cz najdeš široký výběr personalizovaných produktů, které mu určitě udělají radost. Máme pro tebe deset skvělých tipů na potřeby, které jsou populární mezi bratry a které můžeš snadno personalizovat podle jeho vkusu.Personalizované tričko s vtipným motivem: Každý bratr rád nosí trička s vtipnými nápisy nebo motivy. Vyber pro něj tričko s jeho oblíbeným vtipem nebo s motivem, který ho pobaví.Gravírovaný klíčenka: Praktická a zároveň osobní klíčenka s gravírovaným jménem tvého bratra je skvělým dárkem. Bude mu připomínat tebe a všechny společné zážitky.Pivní sklenice s gravírovaným jménem: Když tvůj bratr rád popíjí pivo, udělej mu radost osobní pivní sklenicí s jeho jménem. Bude si moci vychutnat své oblíbené pivo ve stylu.Personalizovaný fotokalendář: Vytvoř pro svého bratra osobní fotokalendář s fotografiemi vás obou a vzpomínkami na společné chvíle. Bude mít přehled o důležitých datumech a zároveň si bude moci prohlížet krásné fotky.Kreativní hrací karty: Pokud je tvůj bratr hravý typ, potěš ho kreativními hracími kartami. Může to být klasická sada karet s jeho jménem a obrázky nebo originální design, který ho zaujme.Personalizovaný šperk: Daruj svému bratrovi personalizovaný šperk, který ho bude doprovázet každý den. Může to být náramek s přívěskem, který je vyrytý jeho jménem nebo symboly, které ho reprezentují.Kreativní hrníček: Každé ráno si tvůj bratr může vychutnat své oblíbené nápoje z kreativního hrníčku. Vyber pro něj hrníček s vtipným nápisem nebo motivem, který ho rozesměje.Personalizovaná peněženka: Praktická peněženka s gravírovaným jménem tvého bratra je skvělým dárkem. Bude mít v ní všechny důležité doklady a peníze v bezpečí a zároveň bude mít pocit osobnosti.Kreativní gadgety: Pokud je tvůj bratr technicky zdatný, překvap ho kreativními gadgety. Může to být originální USB flash disk, multifunkční nástroj nebo jiné zajímavé technologické doplňky.Personalizovaná taška nebo batoh: Pokud tvůj bratr potřebuje tašku nebo batoh na cesty nebo do práce, vyber mu takový, který je personalizovaný s jeho jménem nebo inicialemi. Bude mít praktický a zároveň unikátní doplněk.Na stránce MyGift.cz najdeš tyto a mnoho dalších personalizovaných produktů, které jsou skvělými dárky k Vánocům pro bratra. Vyber ten nejlepší dárek, který vystihuje jeho osobnost a ukazuje, jak moc ho máš rád. Přejeme ti radostné Vánoce s bratrem plné lásky a štěstí!

Osobní dárek k Vánocům pro bratra

Chceš svému bratrovi udělat skvělý dárek k Vánocům? Na MyGift.cz najdeš široký výběr personalizovaných produktů, které jsou perfektní pro tvého bratra. Máme pro tebe deset skvělých tipů na dárky, které jsou populární mezi bratry a které můžeš snadno personalizovat podle jeho vkusu.Personalizované tričko s vtipným motivem: Každý bratr rád nosí trička s vtipnými nápisy nebo motivy. Vyber mu tričko s jeho oblíbeným vtipem nebo s motivem, který ho rozesměje.Gravírovaný klíčenka: Praktická a osobní klíčenka s gravírovaným jménem tvého bratra je skvělým dárkem. Bude si ji moci nosit všude s sebou a vždy si tím připomene tebe.Pivní sklenice s gravírovaným jménem: Pokud je tvůj bratr milovníkem piva, udělej mu radost osobní pivní sklenicí s jeho jménem. Bude si moci vychutnat své oblíbené pivo vlastním stylem.Personalizovaný fotokalendář: Vytvoř pro svého bratra fotokalendář plný společných vzpomínek. Každý měsíc bude mít před sebou krásnou fotografii a vzpomínku na vás.Kreativní hrací karty: Pokud je tvůj bratr hravý typ, potěš ho kreativními hracími kartami. Může to být klasická sada karet s jeho jménem a obrázky nebo unikátní design, který ho zaujme.Personalizovaný šperk: Daruj svému bratrovi osobní šperk, který ho bude doprovázet každý den. Může to být náramek s přívěskem, který je vyrytý jeho jménem nebo inicialemi.Kreativní hrníček: S kreativním hrníčkem si tvůj bratr bude moci vychutnat své oblíbené nápoje. Vyber hrníček s vtipným nápisem nebo motivem, který ho rozesměje každé ráno.Personalizovaná peněženka: Praktická peněženka s jeho jménem je skvělým dárkem. Bude mít v ní všechny své důležité karty a peníze v bezpečí a zároveň bude mít pocit jedinečnosti.Kreativní gadgety: Pokud je tvůj bratr technologický nadšenec, překvap ho kreativními gadgety. Může to být originální USB flash disk, multifunkční nástroj nebo jiný zajímavý gadget, který ho zaujme.Personalizovaná taška nebo batoh: Pokud tvůj bratr potřebuje tašku nebo batoh na cesty, vyber mu takový, který je personalizovaný s jeho jménem nebo oblíbeným motivem. Bude mít praktický a zároveň originální doplněk.Na MyGift.cz najdeš tyto a další personalizované dárky, které potěší tvého bratra. Vyber si ten nejlepší dárek, který vystihuje jeho osobnost a ukazuje, jak moc ho máš rád. Přeji ti veselé Vánoce plné radosti a štěstí s tvým bratrem!


Polsko: Prezent dla brata na święta
Německo: Geschenke zu Weihnachten für den Bruder
Slovensko: Darček Pre Brata Na Vianoce
Litva: Dovana Broliui Kalėdoms
Maďarsko: Ajándék Fiútestvérnek Karácsonyra
Holandsko: Cadeau voor Kerst Voor Vrouw
Rumunsko: Cadou De Crăciun Pentru Soție
Polsko: Prezent Dla Brata Na Święta

hodnocení produktu

5629 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Vánocům pro Bratra:

Julia

27.01.2024

17:33:03

Skvělá koule! Do koule posílají obrázek vytištěný na dvou plastových kartách, ale také můžete vložit vlastní fotografie (a dokonce dvě z různých stran). Skvělý produkt za tuto cenu, doporučuji.

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

24.11.2023

10:51:46

Sníhová koule s fotografií je nejen ozdobou, ale také způsobem, jak si zachovat důležité okamžiky navždy. Doporučuji ji každému, kdo si váží vzpomínek.

Iza

24.11.2023

10:51:05

Jsem nadšená kvalitou provedení této sněhové koule. Solidní a estetická, ideální na ozdobu pokoje.

Hania

24.11.2023

10:50:13

Tato sněhová koule s fotografií je úžasným dárkem. Díky vlastní fotce uvnitř má jedinečný a osobní charakter.

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Sandra

29.09.2023

13:24:23

Kofola Hottest Man je skvělý dárek pro mého přítele. Personalizace mu dodává jedinečný šarm!

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99