Dárek k Výročí Svatby pro Pár

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k výročí svatby pro pár

Přichází výročí svatby a hledáte ten správný dárek pro milovaný pár? Na stránce MyGift.cz najdete širokou nabídku personalizovaných produktů, které jistě potěší novomanžele. Přinášíme vám několik tipů na originální dárky, které pomohou oslavit jejich výročí s radostí a láskou.Personalizovaná svatební fotografie na plátno: Zkombinujte nejkrásnější svatební fotografie novomanželů a nechte je vytisknout na plátno. Tímto dárkem jim poskytnete trvalou vzpomínku na jejich svatební den a symbol jejich lásky.Sada personalizovaných šampaňských sklenic: Darujte jim sadu šampaňských sklenic s jejich jmény a datem svatby. Při slavnostních příležitostech si budou moci vychutnat skleničku šampaňského a vzpomínat na jejich nezapomenutelný den.Romantický víkendový pobyt: Udělejte novomanželům překvapení v podobě romantického víkendového pobytu. Může to být romantický hotel, lázeňské město nebo horský resort. Dopřejte jim relaxaci a romantické chvíle ve dvou.Personalizovaný párový šperk: Vyberte pro ně párový šperk, například náramek nebo přívěsek, který bude mít jejich iniciály nebo symbol lásky. Tento dárek je skvělým způsobem, jak vyjádřit jejich vzájemnou pouto a posílit jejich vztah.Společný kulinářský kurz: Zajděte s nimi na společný kulinářský kurz, kde se naučí vařit něco nového a zábavného. Může to být kurz vaření exotických pokrmů nebo přípravy dezertů. Strávený čas v kuchyni bude pro ně příležitostí ke společnému prožití a zábavě.Fotokniha s jejich společnými vzpomínkami: Vytvořte pro ně fotoknihu plnou jejich společných vzpomínek. Vyberte nejlepší fotografie z jejich vztahu a doplňte je o popisky a zábavné anekdoty. Tento dárek bude plný nostalgie a radosti.Romantická plavba po řece: Zajděte s nimi na romantickou plavbu po řece. Bude to příležitost strávit čas ve vzduchu romantiky a krásných výhledů. Dopřejte jim společné okamžiky na palubě lodi a vychutnejte si romantickou atmosféru.Personalizovaný dřevěný rám s jejich svatebním obrázkem: Darujte jim dřevěný rám s jejich svatebním obrázkem, který bude mít vypálené jejich jména a datum svatby. Tento dárek bude zdobit jejich domov a připomínat jim jejich slavnostní den.Sada personalizovaných ručníků: Vytvořte pro ně sadu ručníků s jejich iniciály nebo jmény vyšitými na nich. Každé ráno, když si osuší ruce nebo obličej, budou si pamatovat na vás a na krásný dárek, který jim byl darován.Romantický večer ve vířivce: Překvapte novomanžele romantickým večerem ve vířivce. Připravte pro ně relaxační atmosféru s jemným osvětlením, vonnými svíčkami a romantickou hudbou. Tímto dárkem jim dopřejete odpočinek a intimitu ve vířivce.Na stránce MyGift.cz najdete mnoho dalších personalizovaných produktů, které můžete vybrat jako dárek k výročí svatby pro pár. Nechte se inspirovat a najděte ten správný dárek, který bude vyjadřovat vaši lásku a gratulace k jejich společnému životu.


Polsko: prezent dla Pary na Rocznicę ślubu
Německo: Geschenke zum Hochzeitstag für ein Paar
Slovensko: Darček Pre Pár K Výročiu Svadby
Litva: Dovana Porai Vestuvių metinėms
Maďarsko: Ajándék Szerelmes Párnak Hazássági évfordulóra

hodnocení produktu

6861 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Dárek k Výročí Svatby pro Pár:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Agnieszka

14.12.2023

10:07:04

Rychlé doručení, velmi krásný podnos, doporučuji.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Mariola

29.09.2023

16:13:00

Tyto dvě ryté sklenice na víno s naším datem jsou ideálním způsobem, jak oslavit důležitou událost. Personalizace je přesná a kvalita sklenic je ohromující.

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Weronika

29.09.2023

12:53:55

Deka s vyšíváním 'Stvořeni pro sebe' je roztomilým dárkem pro zamilované. Měkký a plný romantiky.

Katarzyna

29.09.2023

12:48:27

Set Fingerprints s vygravírovanou karafou a sklenicemi je elegancí a personalizací v jednom. Ideální na zvláštní příležitosti.

Karolina

29.09.2023

12:31:06

Obraz na plátně Dragan B&W je opravdovým uměleckým dílem. Výjimečná kompozice a kontrast mu dodávají unikátní vzhled.

kAZIMIERA

29.09.2023

12:06:06

Dva vyryté sklenky s naším datem jsou skvělým darem k výročí. Velmi elegantní a osobní.

5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5