Dárek ke Křtu Pro Chlapce

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek Ke Křtu Pro Chlapce

Křtiny jsou významným okamžikem v životě každého chlapce. Pokud hledáte nezapomenutelný dárek, který bude dítěti z křtu připomínat význam tohoto důležitého dne, tak jste na správném místě. Na stránkách MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které jsou ideálním dárkem ke křtu pro chlapce. Zaměřte se na jedinečné a reflektivní dárky, které budou mít pro dítě zvláštní význam a stanou se vzácnou památkou na celý život. Zde je několik inspirací na dárek ke křtu pro chlapce:Personalizovaná stříbrná přípravka: Dejte dítěti personalizovanou stříbrnou přípravku s vygravírovaným jménem a datem křtu. Tento krásný dar bude připomínat tento významný den po mnoho let.Dřevěná skříňka na poklady: Vyberte dřevěnou skříňku, kterou můžete personalizovat jménem dítěte. Je to ideální místo pro uchování drobných památek z křtu, jako jsou medailonky, brelocíky nebo první řetízky.Fotokniha: Vytvořte fotoknihu z křtu, ve které rodiče budou moci uchovávat vzpomínky na tento významný den. Personalizujte obálku fotoknihy jménem dítěte a datem křtu, aby získala ještě větší emocionální hodnotu.Personalizovaný rámeček na fotky: Dejte rodičům personalizovaný rámeček na fotky z křtu, do kterého mohou vložit nejkrásnější fotografii chlapce z tohoto zvláštního dne. Je to krásný způsob, jak zachytit tyto nezapomenutelné okamžiky.Gravírované hodinky: Vyberte hodinky s gravírovaným jménem chlapce a datem křtu. Tento dárek bude ozdobou chlapcovy ruky a zároveň mu bude připomínat tento významný okamžik.Personalizovaný šperk: Darujte chlapci personalizovaný šperk s jeho jménem a datem křtu. Je to krásný dárek, který bude zdobit jeho malý zápěstí a připomínat mu tento důležitý den.Hračka s vyšitým jménem: Vyberte hračku, která má vyšité jméno chlapce. Bude to jeho nový nejlepší přítel, který ho bude doprovázet na všech dobrodružstvích.Přikrývka s vyšitým jménem: Dejte chlapci měkkou přikrývku s vyšitým jménem. Tento dar ho bude hřát a připomínat mu vaši lásku.Náramek s identifikací: Darujte chlapci náramek s identifikační plíškou, na které bude vyšité jeho jméno a telefonní číslo rodičů. Je to bezpečný a praktický dárek.Dřevěná houpací křesílko: Vyberte dřevěné houpací křesílko, které bude personalizované jménem chlapce. Toto křesílko bude jeho oblíbeným místem pro relaxaci a zábavu.Paměť na den křtu je nesmírně důležitá a dárky, které vyjadřují lásku a péči, mají zvláštní místo v srdcích rodičů i dítěte. Na stránkách MyGift.cz najdete mnoho dalších skvělých nápadů na personalizované dárky ke křtu pro chlapce. Vyberte ten nejlepší dárek a udělejte z tohoto významného dne nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.Nezapomeňte, že personalizované dárky jsou vždy jedinečné a osobní. Dodávají jim neopakovatelný šarm a hodnotu. Investujte do dárku, který bude připomínat křestní den chlapce a bude mu přinášet radost i v budoucnosti. MyGift.cz je vaším spolehlivým partnerem při výběru takových dárků.

Osobní Dárek Ke Křtu Pro Chlapce

Křtiny jsou zvláštním a slavnostním okamžikem v životě každého chlapce. Je to den, kdy je přijat do křesťanského společenství a stává se součástí církve. Pokud hledáte osobní a originální dárek ke křtu pro chlapce, jste na správném místě. Na stránkách MyGift.cz najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které budou dokonalým dárkem k této slavnostní příležitosti. Přinášíme vám kreativní nápady, které pomohou vytvořit nezapomenutelný zážitek pro chlapce a jeho rodinu.Personalizovaný šperk: Darujte chlapci personalizovaný šperk, jako například náramek s jeho jménem nebo medailon s vygravírovaným křížem. Tento dárek bude mít nejen estetickou hodnotu, ale bude také sloužit jako symbol jeho víry.Knížka s příběhem: Vytvořte speciální knížku s příběhem, ve které bude hlavní hrdina chlapec s jeho jménem. Tato personalizovaná knížka bude nejen zábavným čtením, ale také bude podporovat jeho imaginaci a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky.Personalizovaná dřevěná hračka: Vyberte dřevěnou hračku, která bude personalizovaná jménem chlapce. Může to být například autíčko, puzzle nebo stavebnice. Tento dárek bude nejen zábavným prvkem, ale také podpoří jeho rozvoj a kreativitu.Rámeček na fotografii: Dejte rodičům rámeček na fotografii s vygravírovaným jménem a datem křtu chlapce. Budou do něj moci vložit nejkrásnější fotku z křtu a tím vytvořit vzpomínku na celý život.Personalizovaná přikrývka: Vyberte přikrývku, která bude vyšitá jménem a datem křtu chlapce. Tato měkká a teplá přikrývka ho bude hřát a připomínat mu tento slavnostní den.Dřevěná skříňka na památky: Darujte chlapci dřevěnou skříňku, kterou může použít jako paměťovou schránku na drobné předměty z křtu, jako jsou medailonky, náramky nebo první fotografie. Tento osobní dárek bude mít pro něj zvláštní význam.Personalizovaný plášť: Vytvořte chlapci osobní plášť s jeho jménem a křížem. Bude to jeho vlastní křestní plášť, který ho bude provázet na celém křesťanském životním putování.Dětský set na křest: Vyberte personalizovaný dětský set na křest, obsahující například křestní svíci, ručníček a šátek. Tento set bude sloužit jako památka na křestní den chlapce a zároveň bude praktickým předmětem.Personalizovaná hračka: Vyberte hračku, která bude personalizovaná jménem chlapce. Může to být plyšový medvídek, panenka nebo měkký balónek. Tento dárek ho bude provázet v jeho dětství a přinášet mu radost.Dřevěná hračka s pohyblivými díly: Darujte chlapci dřevěnou hračku s pohyblivými díly, jako například vláček, autíčko nebo létající pták. Tato kreativní hračka ho bude bavit a rozvíjet jeho motorické dovednosti.Při výběru osobního dárku ke křtu pro chlapce se zaměřte na jeho zájmy, záliby a potřeby. MyGift.cz vám nabízí širokou škálu personalizovaných produktů, které můžete upravit podle svých představ. Přineste do jeho života dárek, který bude mít pro něj skutečnou hodnotu a bude ho provázet na celém jeho životním putování.


Polsko: Prezent Na Chrzciny Dla Chłopca
Německo: Geschenke zur Taufe für Jungs
Slovensko: Darček Pre Chlapca Ku Krstu
Litva: Dovana Berniukui Krikštynoms
Maďarsko: Ajándék Kisfiúnak Keresztelőre

hodnocení produktu

923 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek ke Křtu Pro Chlapce:

Agnieszka

29.09.2023

14:44:37

Tato stříbrná rámeček na fotografie je krásnou památkou na křest. Kvalitní zpracování a elegantní design. Vřele doporučuji!

Katarzyna

29.09.2023

11:53:54

Stříbrný rámeček na fotky při křtu je krásnou památkou. Výjimečný design a kvalitní provedení.

Agata

28.09.2023

20:31:07

Stříbrná skříňka s hudební skříňkou 'Křest svatý 2' je jedinečnou památkou. Krásná a plná šarmu.

Alicja

28.09.2023

18:55:31

Stříbrná střevíčková pokladnička s jménem a datem je roztomilý dárek. Výjimečný design a personalizace působí dojmem.

Karina

28.09.2023

18:21:18

Tento obraz na plátně je opravdovou poezií barev! Krásná akvarelová technika z něj činí opravdové umělecké dílo.

ANNA

28.09.2023

14:34:46

Stříbrná dudlík s věnováním Narozeniny je výjimečný dárek pro kojence. Vypadá roztomile a má sentimentální hodnotu.

Krzysztof

28.09.2023

12:12:27

Stříbrná hudební skříňka s fotografií kmotra je výjimečným dárkem. Elegance a plná emocí.

Barbara

28.09.2023

09:31:35

Personalizovaný hrnek s vaší fotografií je jedinečný dárek. Osobní a sentimentální.

Justyna

28.09.2023

09:05:55

Růženec v dřevěné krabičce s medvídkem andělem je krásný a duchovní dárek. Jedinečný a hodnotný.

Barbara

27.09.2023

23:26:50

Jsem nadšený tímto hrníčkem! S vlastní fotografií se stává jedinečnou památkou nebo dárkem.

5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5