Dárek ke Křtu pro Miminko

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek Ke Křtu Pro Miminko

Křest je důležitou událostí v životě dítěte i jeho rodiny. Je to slavnostní okamžik, kdy se malý človíček stává součástí křesťanského společenství. Pokud hledáte kreativní dárek ke křtu pro miminko, máme pro vás skvělé možnosti na stránkách MyGift.cz. Zde najdete širokou škálu personalizovaných produktů, které budou dokonalým a jedinečným dárkem k této slavnostní příležitosti. Přinášíme vám 10 nápadů na originální dárky, které budou nejen dekorativní, ale také budou sloužit jako památka na tento významný okamžik.Personalizovaná kniha pohádek: Vytvořte pro miminko personalizovanou knihu pohádek, kde bude hrát hlavní roli. V knize může být jeho jméno a obrázky, které budou přizpůsobeny jeho vzhledu. Tato kniha se stane jedinečným pokladem, který mu bude připomínat jeho křest a první důležité okamžiky v životě.Personalizovaná deka: Darujte miminku hezkou a měkkou personalizovanou deku. Na deku může být vyšitý jeho jméno a datum křtu. Tato deka bude sloužit jako teplý a pohodlný přítel pro miminko.Pamětní medaile: Vytvořte pro miminko pamětní medaili s jeho jménem a datem křtu. Tato medaile může být vyrobená z kvalitního materiálu a bude sloužit jako vzpomínka na tento důležitý okamžik v životě.Personalizovaný šperk: Darujte miminku personalizovaný šperk, například náramek nebo náhrdelník s jeho jménem. Tento šperk bude mít nejen estetickou hodnotu, ale také bude sloužit jako symbol jeho víry a památka na křest.Křestní plášť: Vyberte miminku krásný křestní plášť, který bude vyšívaný jeho jménem. Tento plášť ho bude provázet při slavnostním obřadu a bude mu dodávat pocit důležitosti a jedinečnosti.Hudební skříňka: Darujte miminku hudební skříňku s melodii, která ho uklidní a přinese mu radost. Skříňka může být personalizovaná s jeho jménem a motivem křtu.Fotokniha: Vytvořte pro miminko fotoknihu s obrázky z jeho křtu a prvních měsíců života. Tato kniha bude sloužit jako vzpomínka na jeho první roky a důležité okamžiky.Personalizovaný rám na fotografie: Dejte rodičům personalizovaný rám na fotografie s obrázkem z křtu. Rám může být ozdobený jménem miminka a datem křtu. Tento dárek bude sloužit jako vzpomínka na tento slavnostní den.Dřevěná hračka: Darujte miminku personalizovanou dřevěnou hračku, například skládačku nebo šlapacího koně. Tato hračka bude nejen zábavná, ale také podpoří jeho motorické dovednosti a kreativitu.Křesťanský obrázek: Darujte rodině křesťanský obrázek, který bude připomínat hodnoty a víru spojenou s křtem. Obrázek může být personalizovaný s jménem a datem křtu.Na MyGift.cz najdete mnoho dalších skvělých personalizovaných produktů, které budou ideálním dárkem ke křtu pro miminko. Vyberte ten, který nejlépe vyjadřuje vaši lásku a radost z tohoto důležitého okamžiku. Ať je křest pro miminko a jeho rodinu nezapomenutelným a radostným zážitkem!


Polsko: prezent dla Niemowlaka na Chrzciny
Německo: Geschenke zur Taufe für Babys
Slovensko: Darček Pre Bábätko Ku Krstu
Litva: Dovana Kūdikiui Krikštynoms
Maďarsko: Ajándék Kisbabának Keresztelőre
Holandsko: Cadeau voor Sinterklaas Voor Broer
Rumunsko: Cadou De Moș Nicolae Pentru Frate
Polsko:

hodnocení produktu

1212 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek ke Křtu pro Miminko:

Sylwia

14.12.2023

12:19:30

Dnes jsem dostala personalizovaný fotoalbum. Moc děkuji za rychlou dodávku, a sám album je krásný. Nádherná památka pro dítě. Doporučuji ze všeho srdce!

Karolina

29.09.2023

12:31:06

Obraz na plátně Dragan B&W je opravdovým uměleckým dílem. Výjimečná kompozice a kontrast mu dodávají unikátní vzhled.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

Danuta

28.09.2023

21:53:38

Personalizovaný alba Metrický list narození je krásnou památkou. Nádherný způsob, jak si zachovat vzpomínky na narození dítěte.

Agata

28.09.2023

20:31:07

Stříbrná skříňka s hudební skříňkou 'Křest svatý 2' je jedinečnou památkou. Krásná a plná šarmu.

Alicja

28.09.2023

18:55:31

Stříbrná střevíčková pokladnička s jménem a datem je roztomilý dárek. Výjimečný design a personalizace působí dojmem.

ANNA

28.09.2023

14:34:46

Stříbrná dudlík s věnováním Narozeniny je výjimečný dárek pro kojence. Vypadá roztomile a má sentimentální hodnotu.

Mieczysława

28.09.2023

13:36:05

Plátno v retro stylu je skutečnou ozdobou našeho interiéru. Jeho výrazný design a kvalita provedení působí dojmem.

Krzysztof

28.09.2023

12:12:27

Stříbrná hudební skříňka s fotografií kmotra je výjimečným dárkem. Elegance a plná emocí.

Barbara

28.09.2023

09:31:35

Personalizovaný hrnek s vaší fotografií je jedinečný dárek. Osobní a sentimentální.

4.94 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 4.99 5 5 4.99 5 4.99 5 5