Dárek ke Svatému Přijímání pro Dítě

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST
FILTROVAT
FILTROVAT
Termíny dodání

Dárek Ke Svatému Přijímání Pro Dítě

Svaté přijímání je významnou událostí v životě dítěte a jeho rodiny. Je to okamžik, kdy dítě přijímá svaté tělo a krev Ježíše Krista poprvé v eucharistii. Pokud hledáte zabavný dárek ke svatému přijímání pro dítě, jste na správném místě! Na stránkách MyGift.cz najdete širokou nabídku personalizovaných produktů, které zaručeně potěší a pobaví vaše malé obdarované. Přinášíme vám 10 originálních nápadů na dárky plné zábavy a radosti.Personalizovaná svíčka: Darujte dítěti personalizovanou svíčku se jménem a datem svatého přijímání. Tato svíčka nejenže vytvoří slavnostní atmosféru, ale také bude skvělou památkou na tento významný okamžik v jeho životě.Komická kniha o svatém přijímání: Vytvořte pro dítě komickou knihu o svatém přijímání s vtipnými ilustracemi a příběhy. Tato kniha mu pomůže lépe porozumět tomuto sakramentu a zároveň mu přinese spoustu zábavy.Personalizovaný obrázek: Vyberte personalizovaný obrázek s motivem svatého přijímání a jménem dítěte. Tento obrázek bude skvělou dekorací do jeho pokoje a připomínkou tohoto důležitého okamžiku.Humorná nálepka na vodu: Dejte dítěti humornou nálepku na vodu s motivem svatého přijímání. Tato nálepka přinese zábavu při pití a bude mu připomínat jeho účast na tomto slavnostním obřadu.Personalizovaný hrníček: Darujte dítěti personalizovaný hrníček s obrázkem svatého přijímání a jeho jménem. Tento hrníček ho bude provázet při každodenním pití a připomínat mu jeho víru.Vtipné tričko: Vyberte dítěti vtipné tričko s motivem svatého přijímání a vtipným nápisem. Toto tričko bude skvělým zdrojem zábavy a zároveň vyjadřuje jeho radost z účasti na tomto důležitém obřadu.Hra s náboženským motivem: Darujte dítěti hru s náboženským motivem, která ho naučí více o svatém přijímání a zároveň bude zábavná. Tato hra podpoří jeho učení se a zároveň posílí jeho víru.Personalizovaná pamětní skříňka: Vytvořte pro dítě personalizovanou pamětní skříňku na svaté přijímání. Do této skříňky může ukládat významné předměty spojené s tímto obřadem, jako jsou obrázky, svíčky nebo náramky.Komická magnetka na ledničku: Dejte dítěti komickou magnetku na ledničku s motivem svatého přijímání. Tato magnetka bude zdobit ledničku a připomínat mu jeho účast na této slavnostní události.Personalizovaná hudební skříňka: Vyberte dítěti personalizovanou hudební skříňku s melodií, kterou si může pustit při otevření. Tato skříňka bude jeho vlastním hudebním pokladem a připomínkou svatého přijímání.Na MyGift.cz najdete tyto a mnoho dalších zábavných a personalizovaných dárků ke svatému přijímání pro děti. Zaručujeme vám vysokou kvalitu, originalitu a radost z obdarovávání. Vyberte ten nejlepší dárek, který vyjadřuje vaši lásku a podporu v jejich duchovním růstu. Ať je toto svaté přijímání pro dítě nezapomenutelným a radostným zážitkem!


Polsko: prezent dla Dziecka na Komunię
Německo: Geschenke zur Erstkommunion für Kinder
Slovensko: Darček Pre Dieťa Na Prvé Sväté Prijímanie
Litva: Dovana Vaikui Komunijai
Maďarsko: Ajándék Gyereknek Elsőáldozásra

hodnocení produktu

2141 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek ke Svatému Přijímání pro Dítě:

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

Ewa

29.09.2023

08:57:57

Jsem nadšený z tohoto setu. Elegantní je přesný název, peněženka a doplňky jsou opravdu elegantní a kvalita zpracování je impozantní.

Karina

28.09.2023

18:21:18

Tento obraz na plátně je opravdovou poezií barev! Krásná akvarelová technika z něj činí opravdové umělecké dílo.

Katarzyna

28.09.2023

11:10:03

Set s monogramem je ideálním dárkem pro ty, kteří si cení eleganci. Peněženka a kreditní karta vypadají velmi stylově.

Beata

28.09.2023

11:06:18

Zestaw Elegant je skvělým dárkem. Peněženka je nejen krásná, ale i funkční, a další příslušenství jsou praktická a stylová.

Dariusz

28.09.2023

09:54:59

Poznámkový blok A5 s personalizací monogramu je elegantní a praktický doplněk. Jedinečný a funkční.

Barbara

28.09.2023

09:31:35

Personalizovaný hrnek s vaší fotografií je jedinečný dárek. Osobní a sentimentální.

4.99 5 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5