Dárek pro holčičku k 1. narozeninám

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek k 1. narozeninám pro holčičku

Je to velký den! Vaše malá princezna slaví své první narozeniny a chcete jí připravit nezapomenutelný dárek, který jí potěší a zanechá v ní radostné vzpomínky. Na stránce MyGift.cz najdete širokou nabídku personalizovaných produktů, které jsou ideální pro tuto příležitost. Přinášíme vám několik nápadů na originální dárky, které rozhodně potěší nejen malou oslavenci, ale i její rodiče.Personalizovaná šperkovnice: Darujte jí elegantní šperkovnici s jejím jménem a rokem narození. Tato malá krabička bude uchovávat její první šperky a stane se vzácnou památkou na její první narozeniny.Růžový plyšový medvídek: Má malá princezna si zaslouží nejlepšího společníka. Darujte jí růžového plyšového medvídka, který bude jejím nejlepším přítelem a strážcem jejích tajemství.Personalizovaná kniha pohádek: Vytvořte pro ni jedinečnou knihu pohádek s jejím jménem a obrázky. Tato kouzelná kniha jí bude vyprávět příběhy plné dobrodružství a fantazie.Malá princeznovská koruna: Oblečte ji do malé princeznovské koruny, která ji okouzlí a dodá jí pocit, že je opravdovou princeznou. Tento dárek ji rozhodně rozveselí a zanechá v ní nezapomenutelný dojem.Personalizovaná dřevěná skládačka: Nechte vyrobit pro ni dřevěnou skládačku s jejím jménem a obrázkem. Tato zábavná skládačka jí pomůže rozvíjet jemnou motoriku a logické myšlení.Kreativní malířský set: Darujte jí kreativní malířský set, ve kterém si může nechat volně rozvíjet svou uměleckou stránku. Malování jí přinese radost a rozvíjí její kreativitu.Personalizovaný dekorační polštářek: Darujte jí měkký dekorační polštářek s jejím jménem a motivem, který ji bude provázet ve chvílích odpočinku a snů.Růžový kufřík na poklady: Darujte jí růžový kufřík na poklady, do kterého může sbírat své malé poklady a tajemství. Tento dárek ji provází na cestě objevování a tvoření vlastních příběhů.Personalizovaný plážový ručník: Pro příjemné letní chvíle na pláži nebo u bazénu ji překvapte personalizovaným plážovým ručníkem s jejím jménem. Bude to nejen praktický doplněk, ale také vytvoří sladké letní vzpomínky.Houpací síťovka pro děti: Vytvořte jí malý ráj doma s houpací síťovkou pro děti. Tento zábavný doplněk jí poskytne pohodlné a bezpečné místo pro odpočinek a relaxaci.Vyberte ten nejzábavnější a nejvhodnější dárek pro vaši malou princeznu. Na stránce MyGift.cz najdete další skvělé inspirace a možnosti personalizace. Nezapomeňte oslavu prvních narozenin oslavit s láskou a radostí!

Osobní dárek k 1. narozeninám pro holčičku

Je to okamžik, na který jste čekali - vaše malá princezna slaví své první narozeniny! Chcete ji překvapit originálním a osobním dárkem, kterým jí ukážete, jak moc ji milujete. Na stránce MyGift.cz najdete širokou nabídku personalizovaných produktů, které jsou ideální pro tuto příležitost. Přinášíme vám několik skvělých nápadů na dárky, které zaručeně rozveselí malou oslavenci a zanechají v ní nezapomenutelné vzpomínky.Personalizovaný plyšový medvídek: Darujte jí plyšového medvídka s vyšitým jménem a datem jejích narozenin. Tento měkký a roztomilý společník jí bude připomínat lásku, kterou jí věnujete každý den.Růžový kufřík na poklady: Malé holčičky milují objevování a sbírání pokladů. Darujte jí růžový kufřík na poklady s jejím jménem, ve kterém může uchovávat své nejcennější poklady a tajemství.Personalizovaný náramek: Dejte jí najevo, že je vaše malá princezna. Vyberte personalizovaný náramek s jejím jménem nebo iniciálami. Bude to nejen módní doplněk, ale také symbol vaší lásky.Malá princeznovská korunka: Oblečte ji do královské korunky, která ji okouzlí a udělá z ní opravdovou princeznu. Tento dárek jí dodá sebevědomí a fantazii.Personalizovaná kniha pohádek: Vytvořte pro ni unikátní knihu pohádek s jejím jménem a obrázky. Bude se těšit na společné večery plné příběhů a dobrodružství.Dřevěná hračka s personalizací: Vyzkoušejte dřevěnou hračku s vygravírovaným jménem malé oslavence. Tato kreativní a zábavná hračka ji bude bavit a rozvíjet její motorické dovednosti.Personalizovaná deka: Obal ji do teplé a měkké deky s vyšitým jménem. Bude ji hřát a chránit při každém spánku a odpočinku.Malířský set: Podporujte její kreativitu a umělecké dovednosti s personalizovaným malířským setem. Malování jí přinese radost a rozvíjí její fantazii.Personalizovaná zásuvka na šperky: Darujte jí malou zásuvku na šperky s jejím jménem, kam si může uschovat své nejcennější poklady. Bude mít vlastní místo pro své šperky a drobnosti.Fotokniha s pamětními fotografiemi: Vytvořte pro ni jedinečnou fotoknihu s fotografiemi z jejího prvního roku života. Bude se ráda vracet k těmto vzpomínkám a vidět, jak rostla a měnila se.Při výběru dárku k 1. narozeninám pro holčičku si představte, jaký dárek by ji potěšil a zanechal v ní nezapomenutelné vzpomínky. Na stránce MyGift.cz najdete další skvělé inspirace a možnosti personalizace. Přejeme vám příjemnou oslavu a spoustu radosti s vaší malou princeznou!


Polsko: prezent na Roczek dla Dziewczynki
Německo: Geschenke zum 1. Geburtstag für Mädchen
Slovensko: Darček Pre Dievčatko Pre Ročné Dieťa
Litva: Dovana Mergaitei Pirmajam Gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék Kislánynak 1. Születésnapra

hodnocení produktu

785 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek pro holčičku k 1. narozeninám:

Alicja

28.09.2023

18:55:31

Stříbrná střevíčková pokladnička s jménem a datem je roztomilý dárek. Výjimečný design a personalizace působí dojmem.

ANNA

28.09.2023

14:34:46

Stříbrná dudlík s věnováním Narozeniny je výjimečný dárek pro kojence. Vypadá roztomile a má sentimentální hodnotu.

Barbara

28.09.2023

09:31:35

Personalizovaný hrnek s vaší fotografií je jedinečný dárek. Osobní a sentimentální.

Barbara

27.09.2023

23:26:50

Jsem nadšený tímto hrníčkem! S vlastní fotografií se stává jedinečnou památkou nebo dárkem.

Joanna

27.09.2023

10:24:09

Tento obraz na plátně je opravdovou poezií ve formě umění. Květiny vypadají neuvěřitelně realisticky.

ANNA

25.09.2023

12:43:10

Body z vlastním designem je skvělým dárkem k narození dítěte. Funkčnost a originalita v jednom.

Julia

23.09.2023

14:25:18

Tento fotoalbum s motivem lva je naprostá lahůdka! Výjimečný design a skvělá kvalita provedení. Krásný způsob, jak uchovat vzpomínky.

Karol

22.09.2023

11:15:16

Obraz Květina je opravdovým uměleckým dílem, které dodává šarm každé místnosti.

ANNA

21.09.2023

19:57:23

Zamiloval jsem se do této hrnky na první pohled. Pohodlná rukojeť a jedinečný design.

Natalia

20.09.2023

11:18:10

Šálek s vlastní fotografií je skvělým dárkem. Moje rodina je nadšená!

5 5 4.99 5 5 4.99 5 4.99 5 4.99 4.99 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5