Dárek pro Přítele s Gravírováním

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek Pro Přítele S Gravírováním

Tvůj přítel si zaslouží originální dárek, který ho rozesměje a připomene mu tvou přátelskou pouto. Na stránce MyGift.cz najdeš spoustu personalizovaných produktů, které jsou perfektní pro dárek pro přítele s gravírováním. Přinášíme ti několik zábavných nápadů, které mu rozhodně vykouzlí úsměv na tváři:Gravírovaný hrníček Nespavý pártyman: Daruj mu hrníček s nápisem Nespavý pártyman. Každé ráno si bude připomínat všechny ty nezapomenutelné večírky a zážitky, které jste spolu prožili.Personalizovaná puzzle s fotkou: Vyber puzzle a nech na něj vytisknout společnou fotku. Až bude skládat puzzle, bude se smát vzpomínkám na vaše dobrodružství.Gravírovaný dřevěný krabička Pro příběhy, které nesmí opustit tuto skříňku: Daruj mu dřevěnou krabičku s tímto vtipným nápisem. Bude si do ní moci ukládat všechny své tajemství a vzpomínky.Personalizovaný klíčenka Pro klíče, které najdou cestu domů i po večírku: Klíčenka s tímto nápisem ho bude vždy pobízet, aby si klíče neztratil ani po největší párty.Gravírovaná peněženka Pro peníze, které se neustále ztrácejí: Tato peněženka s vtipným nápisem bude jeho společníkem při hledání ztracených peněz. Možná ho to pobídne k lepší organizaci financí.Personalizovaný hrací set Pro hráče, který nezná prohru: Daruj mu hrací set s tímto nápisem a udělejte si spolu zábavné herní večery plné soutěžení a smíchu.Gravírovaný kapesní nožík Pro pána do nepohody: Kapesní nožík s vtipným nápisem bude praktickým a zároveň zábavným dárkem. Až bude řešit drobné problémy, bude mít vždy připomenutí na svého pána do nepohody.Personalizovaný pivní sklenice Pro chlapa, který si neodpustí pivo: Daruj mu pivní sklenici s jeho jménem a vtipným obrázkem. Bude mu připomínat, že si občas zaslouží dobrou pintu piva.Gravírovaný hrnek Pro nejlepšího chlápka na světě: Hrnek s tímto vyznáním bude každé ráno rozesmívávat tvého přítele a připomínat mu, že je pro tebe ten nejlepší.Personalizovaný fotokvítek Pro nejvěrnějšího kamaráda: Daruj mu fotokvítek s obrázkem vás dvou a nějakým vtipným nápisem. Bude to trvalý a zábavný připomínka vašeho přátelství.Pamatuj si, že nejlepší dárky jsou ty, které přináší úsměv na tvář a mají osobní význam. Na MyGift.cz najdeš spoustu dalších kreativních a zábavných produktů, které tě inspirují při výběru dokonalého dárku pro tvého přítele.


Polsko: prezent dla Chłopaka Z grawerem
Německo: Geschenke mit Gravur für den Freund
Slovensko: Darček Pre Priateľa s gravírovaním
Litva: Dovana Vaikinui su graviravimu
Maďarsko: Ajándék Barátnak Gravírozással

hodnocení produktu

6599 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Dárek pro Přítele s Gravírováním:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Natalia

29.09.2023

15:36:22

Plazmový zapalovač s srdcem a datem je ideálním dárkem. Vypadá elegantně a funguje bez problémů.

Elżbieta

29.09.2023

14:22:00

Elegantní poznámkový blok s mým jménem je skvělým způsobem, jak vést poznámky. Stylový a praktický.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

Sandra

29.09.2023

13:24:23

Kofola Hottest Man je skvělý dárek pro mého přítele. Personalizace mu dodává jedinečný šarm!

Katarzyna

29.09.2023

12:48:27

Set Fingerprints s vygravírovanou karafou a sklenicemi je elegancí a personalizací v jednom. Ideální na zvláštní příležitosti.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5