Dárek pro Tátu ke Dni Otců

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek Ke Dni Otců Pro Tátu

Každý táta si zaslouží speciální dárek ke dni otců, který ho rozveselí a ukáže mu, jak moc ho milujeme. Na stránce MyGift.cz najdete skvělé personalizované produkty, které jsou ideální pro dárek pro tátu. Přinášíme vám několik vtipných nápadů, které mu určitě udělají radost:Personalizovaný hrnek Nejlepší táta na světě: Darujte mu hrnek s vtipným nápisem, který mu připomene, že je pro vás ten nejlepší táta na světě. Ať už je to vtipný citát nebo obrázek, každé ráno si bude moci vychutnat šálek kávy s úsměvem.Gravírovaný otvírák na láhve Pro můj skvělýho tátu: Vyberte otvírák na láhve, který bude vygravírován s osobním nápisem. Bude to praktický a zároveň vtipný dárek, který mu připomene vaši lásku při každém otevření láhve.Personalizovaný tričko Táta s humorem: Vyberte tričko s vtipným nápisem nebo obrázkem, které bude vyjadřovat jeho smysl pro humor. Bude se moci pochlubit tímto tričkem na každé rodinné akci nebo v přátelském kruhu.Gravírovaný dřevěný blok Táta, můj superhrdina: Darujte mu dřevěný blok s gravírovaným nápisem, který ho označí jako superhrdinu. Bude to skvělá dekorace do jeho pracovny nebo domova.Personalizovaná krytka na telefon Stylový táta: Vyberte kryt na telefon s vtipným obrázkem nebo nápisem, který bude odrážet jeho styl a osobnost. Bude si moci svůj telefon chránit a zároveň se pyšnit unikátním krytkou.Gravírovaný šperk Můj nejlepší táta: Vyberte si šperk, jako například náramek nebo přívěsek, který bude vygravírován s osobním nápisem nebo jménem. Bude to symbol vašeho vzájemného pouta a lásky.Personalizovaný magnet na lednici Připomínka od mého tátu: Vytvořte magnet na lednici s vtipným citátem od vašeho tátu. Každý den si budete připomínat jeho jedinečný smysl pro humor.Gravírovaná peněženka Táta, můj finanční guru: Vyberte peněženku, která bude vygravírována s vtipným nápisem. Bude to praktický a zároveň vtipný dárek, který bude mít stále při sobě.Personalizovaný puzzle Slož to, tati!: Vytvořte puzzle s fotografií nebo obrázkem, který je pro vás a vašeho tátu významný. Bude to skvělá zábava pro společné chvíle.Gravírovaný štětec na vlasy Stylizující táta: Darujte mu štětec na vlasy, který bude vygravírován s vtipným nápisem. Bude se moci stylovat a zároveň se při tom zasmát.Při výběru dárku pro svého tátu nezapomeňte na jeho smysl pro humor. Na stránce MyGift.cz najdete mnoho dalších vtipných a osobních dárků, které ho rozesmějí a potěší. S personalizovaným dárkem pro tátu mu ukážete, že ho máte rádi a vážíte si ho nejen ke dni otců, ale po celý rok.


Polsko: prezent dla Taty na Dzień Ojca
Německo: Geschenke zum Vatertag
Slovensko: Darček Pre tatina Ku Dňu Otcov
Litva: Dovana Tėčiui Tėvo dienai
Maďarsko: Ajándék Apukának Apák Napjára
Holandsko: Cadeau voor Vaderdag Voor Vader
Rumunsko: Cadou de Ziua Tatălui Pentru Tata
Polsko: Prezent Dla Taty Na Dzień Ojca

hodnocení produktu

8270 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Dárek pro Tátu ke Dni Otců:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Rafał

12.10.2023

16:31:59

Tato soška je skvělým způsobem, jak vyjádřit lásku a respekt k otci. Jsem ohromen její estetikou a sdělením, které nese.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Artur

29.09.2023

16:25:29

Sada na víno s vlastním jménem je elegantní a personalizovaný dárek. Jsem rád, že jsem ji mohl darovat blízké osobě.

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

MARIA

29.09.2023

12:13:17

Sklenice na whisky je elegantní a pevný sklenička na oblíbený nápoj. Ideální pro milovníky whisky.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5