Křestní dárek od kmotra

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

PODKATEGORIE

Křestní Dárek Od Kmotra

Křest je významnou událostí v životě dítěte i jeho rodičů. Pokud jste byli poctěni rolí kmotra, máte možnost darovat malému křesťanskému světci originální a osobní dárek. Na stránkách MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných produktů, které jsou ideální pro křestní dárky od kmotra. Zapomeňte na tradiční dárky a vyberte něco neobvyklého a zábavného, co přinese radost nejen dítěti, ale i jeho rodičům.Personalizovaný šperk: Vyberte pro svého křestního svědka personalizovaný šperk, například náramek s jeho jménem nebo inicialami. Tento dárek bude připomínat váš speciální vztah a zároveň mu dodá styl a eleganci.Vtipná plyšová hračka: Překvapte dítě i jeho rodiče vtipnou plyšovou hračkou, která vyvolá úsměv na jejich tváři. Můžete nechat na hračce vytisknout jméno dítěte a vtipný nápis, kterým se budou bavit.Personalizovaný dřevěný rám na fotku: Darujte křestnímu dítěti personalizovaný dřevěný rám na fotku, do kterého rodiče mohou vložit jeho první křestní fotografii. Tento dárek bude sloužit jako vzpomínka na speciální den a bude zdobit dětský pokoj.Vtipné body s nápisy: Vyberte pro křestního svědka vtipné body s vtipnými nápisy, které ho rozesmějí. Body mohou obsahovat vtipné citáty nebo obrázky, které budou potěšením pro celou rodinu.Personalizovaná dětská kniha: Vytvořte pro křestní dítě personalizovanou dětskou knihu, ve které bude hlavním hrdinou. Knihu můžete nechat vytisknout s jeho jménem a příběhem, který ho bude bavit a zároveň ho naučí hodnotám a morálním principům.Vtipná pohlednice: Překvapte křestního svědka vtipnou pohlednicí s vtipným nápisem nebo obrázkem. Tento drobný dárek ho pobaví a udělá mu radost.Personalizovaný dřevěný blok s narozeninovým přáním: Darujte křestnímu dítěti personalizovaný dřevěný blok s narozeninovým přáním. Blok může obsahovat jméno dítěte a vtipné přání, které ho bude doprovázet každý rok na jeho narozeniny.Vtipný plášť pro dítě: Překvapte křestní dítě vtipným pláštěm, kterým se může obléci na speciální události. Plášť může obsahovat vtipné nápisy nebo obrázky, které ho budou bavit a zároveň ho odliší od ostatních.Personalizovaná hračka se zvukem: Vyberte pro křestního svědka personalizovanou hračku se zvukem, která reaguje na jeho jméno. Tato interaktivní hračka ho bude bavit a zároveň mu pomůže rozvíjet sluchové smysly.Vtipná samolepka na auto: Překvapte křestního svědka vtipnou samolepkou na auto, která vyvolá úsměv u každého, kdo ho bude míjet. Samolepka může obsahovat vtipný nápis nebo obrázek, kterým bude vyjadřovat jeho jedinečný smysl pro humor.Na MyGift.cz najdete široký výběr osobních dárků křestním svědkům k Vánocům. Vyberte ten nejvtipnější a nejoriginálnější dárek, který bude sloužit jako připomínka jejich významné role v životě dítěte.


Polsko: Prezent na chrzciny od chrzestnego
Německo: Geschenke zur Taufe als Taufpate
Slovensko: Darček Ku Krstu od krstného otca
Litva: Dovana nuo Krikštatėvio Krikštynoms
Maďarsko: Ajándék Keresztelőre A keresztapától

hodnocení produktu

2455 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Křestní dárek od kmotra:

Sylwia

14.12.2023

12:19:30

Dnes jsem dostala personalizovaný fotoalbum. Moc děkuji za rychlou dodávku, a sám album je krásný. Nádherná památka pro dítě. Doporučuji ze všeho srdce!

Bartosz

29.09.2023

15:41:33

Personalizovaný fotoalbum je jedinečným způsobem, jak uchovávat vzpomínky. Je kvalitně provedený a personalizovaný.

Agnieszka

29.09.2023

14:44:37

Tato stříbrná rámeček na fotografie je krásnou památkou na křest. Kvalitní zpracování a elegantní design. Vřele doporučuji!

PATRYCJA

29.09.2023

14:10:21

Ten výtisk na skle je nádherným suvenýrem z křtu. Vypadá úchvatně na polici.

Karolina

29.09.2023

12:31:06

Obraz na plátně Dragan B&W je opravdovým uměleckým dílem. Výjimečná kompozice a kontrast mu dodávají unikátní vzhled.

Katarzyna

29.09.2023

11:53:54

Stříbrný rámeček na fotky při křtu je krásnou památkou. Výjimečný design a kvalitní provedení.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

Danuta

28.09.2023

21:53:38

Personalizovaný alba Metrický list narození je krásnou památkou. Nádherný způsob, jak si zachovat vzpomínky na narození dítěte.

Agata

28.09.2023

20:31:07

Stříbrná skříňka s hudební skříňkou 'Křest svatý 2' je jedinečnou památkou. Krásná a plná šarmu.

Alicja

28.09.2023

18:55:31

Stříbrná střevíčková pokladnička s jménem a datem je roztomilý dárek. Výjimečný design a personalizace působí dojmem.

5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 4.94 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5