Křestní dárek od kmotry

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

PODKATEGORIE

Křestní Dárek Od Kmotry

Křest je významným okamžikem v životě dítěte i jeho rodičů. Jako kmotra máte zvláštní úlohu v tomto obřadu a představujete významnou osobu v životě svého křestního dítěte. Proto je důležité vybrat pro něj speciální a osobní dárek, který bude připomínat vaši lásku a podporu. Na stránkách MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných dárků, které jsou ideální pro křestní dárky od kmotry. Zde je několik nápadů, které vám mohou pomoci s výběrem toho nejlepšího.Personalizovaný šperk: Zkuste darovat křestnímu dítěti personalizovaný šperk, jako například náramek s jeho jménem nebo inicialami. Tento dárek bude nejen stylovým doplňkem, ale také osobním znamením vaší blízkosti a péče.Pamětní kniha: Vytvořte pro křestního svědka pamětní knihu, do které můžete zaznamenat společné vzpomínky, přání a poděkování. Kniha může obsahovat fotografie, citáty, ať už z biblických textů nebo vašich osobních slov, které budou připomínat tento významný okamžik.Rám na fotografii: Vložte do personalizovaného rámu fotografii z křtu a věnujte ji křestnímu dítěti. Tento dárek bude sloužit jako trvalá vzpomínka na váš vztah a společné okamžiky.Personalizovaná plaketa: Zvolte originální plaketu s vyrytým jménem křestního dítěte a krásným vzkazem. Plaketa může být vyrobena z dřeva, kovu nebo jiného materiálu a bude sloužit jako dekorace do dětského pokoje.Křesťanská dětská kniha: Darujte křestnímu dítěti křesťanskou dětskou knihu, která bude vhodná pro jeho věk. Knihu můžete vybrat s inspirujícími příběhy, modlitbami nebo obrázky, které ho budou učit hodnotám a principům víry.Personalizovaný hrníček: Vytvořte pro křestního svědka personalizovaný hrníček s jeho jménem a obrázkem, který mu připomene váš speciální vztah při každém popíjení oblíbeného nápoje.Stříbrný přívěsek: Darujte křestnímu dítěti stříbrný přívěsek s křížem nebo jiným náboženským symbolem. Tento dárek bude symbolizovat vaši víru a přání, aby ho provázela po celý život.Personalizovaný puzzle: Vytvořte pro křestního svědka personalizované puzzle s obrázkem a jménem. Tento dárek bude zábavnou a zároveň vzdělávací aktivitou, která rozvíjí jeho kreativitu a logické myšlení.Osobní svícen: Darujte křestnímu dítěti osobní svícen s vyrytým jménem a přáním. Svícen může sloužit jako symbol světla a naděje, který ho bude provázet v jeho životní cestě.Křesťanský obraz nebo soška: Vyberte křestnímu dítěti křesťanský obraz nebo sošku, která ho bude inspirovat a připomínat hodnoty víry. Tento dárek bude sloužit jako dekorace do jeho pokoje a působit jako vizuální podpora jeho duchovního rozvoje.Na MyGift.cz najdete široký výběr osobních dárků křestním dětem od kmotrů. Vyberte ten nejvhodnější dárek, který bude představovat vaši lásku, podporu a věrnost v tomto významném okamžiku.


Polsko: Prezent na chrzciny od chrzestnej
Německo: Geschenke zur Taufe als Taufpatin
Slovensko: Darček Ku Krstu od krstnej mamy
Litva: Dovana nuo Krikštamotės Krikštynoms
Maďarsko: Ajándék Keresztelőre A keresztanyától
Holandsko: Goedkope kerstcadeaus
Rumunsko: Cadouri ieftine de Crăciun
Polsko:

hodnocení produktu

2351 hodnocení

Poslední 10 recenzí na produkty v kategorii Křestní dárek od kmotry:

Sylwia

14.12.2023

12:19:30

Dnes jsem dostala personalizovaný fotoalbum. Moc děkuji za rychlou dodávku, a sám album je krásný. Nádherná památka pro dítě. Doporučuji ze všeho srdce!

Bartosz

29.09.2023

15:41:33

Personalizovaný fotoalbum je jedinečným způsobem, jak uchovávat vzpomínky. Je kvalitně provedený a personalizovaný.

Agnieszka

29.09.2023

14:44:37

Tato stříbrná rámeček na fotografie je krásnou památkou na křest. Kvalitní zpracování a elegantní design. Vřele doporučuji!

PATRYCJA

29.09.2023

14:10:21

Ten výtisk na skle je nádherným suvenýrem z křtu. Vypadá úchvatně na polici.

Karolina

29.09.2023

12:31:06

Obraz na plátně Dragan B&W je opravdovým uměleckým dílem. Výjimečná kompozice a kontrast mu dodávají unikátní vzhled.

Katarzyna

29.09.2023

11:53:54

Stříbrný rámeček na fotky při křtu je krásnou památkou. Výjimečný design a kvalitní provedení.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

Danuta

28.09.2023

21:53:38

Personalizovaný alba Metrický list narození je krásnou památkou. Nádherný způsob, jak si zachovat vzpomínky na narození dítěte.

Agata

28.09.2023

20:31:07

Stříbrná skříňka s hudební skříňkou 'Křest svatý 2' je jedinečnou památkou. Krásná a plná šarmu.

Alicja

28.09.2023

18:55:31

Stříbrná střevíčková pokladnička s jménem a datem je roztomilý dárek. Výjimečný design a personalizace působí dojmem.

5 5 5 5 4.94 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5