Narozeninový Dárek pro Tátu

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Narozeninový Dárek Pro Tátu

Každý rok přichází ten speciální den, kdy oslavujeme narozeniny našich tatínků. Chceme jim vyjádřit lásku, vděčnost a překvapit je originálním dárkem. Na stránkách MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných produktů, které jsou ideálními narozeninovými dárky pro tatínky. Pokud hledáte kreativní nápady, jak udělat radost svému tátovi, máme pro vás několik tipů.Personalizované šperky: Darujte tatínkovi personalizovaný šperk s jeho jménem nebo iniciálami. Může to být náramek, kravatová spona nebo prsten. Tento dárek bude mít pro něho zvláštní význam a bude ho moci nosit s hrdostí.Fotokniha s rodinnými vzpomínkami: Sestavte fotoknihu plnou společných rodinných fotografií a vzpomínek. Přidejte do knihy krátké popisky a citáty, které připomínají speciální okamžiky s tatínkem. Tato kniha bude trvalou památkou na společné chvíle a emocionálním dárkem.Personalizovaný grilovací set: Pokud je váš tatínek nadšený grilovací guru, darujte mu personalizovaný grilovací set. Může obsahovat grilovací náčiní s jeho jménem nebo obrázkem, grilovací utěrku a rukavici. Tento dárek mu umožní ještě víc si užívat grilování a zároveň bude mít osobní přesah.Doživotní předplatné jeho oblíbeného magazínu: Zajistěte, aby váš tatínek měl stále něco k čtení a předplatte mu jeho oblíbený magazín na dobu jeho života. Každý měsíc mu tak přijde nové číslo, které ho bude bavit a informovat.Unikátní pivní sklenice: Pokud má váš tatínek rád pivo, darujte mu unikátní pivní sklenici s vtipným nápisem nebo jeho jménem. Tato sklenice ho bude provázet při každém doušku a připomínat vám.Wellness set: Dopřejte tatínkovi chvíle relaxace s wellness setem. Může obsahovat aromatické oleje, masážní svíčky a osvěžující sprchový gel. Tento dárek mu umožní si udělat příjemnou relaxační pauzu.Outdoor vybavení: Pokud je váš tatínek do outdoorových aktivit, darujte mu outdoorové vybavení, jako je stan, spací pytel nebo turistické náčiní. Tím mu umožníte prozkoumávat přírodu a zažívat dobrodružství.Kurz nebo workshop: Zajímá se váš tatínek o nějakou konkrétní dovednost nebo koníček? Darujte mu kurz nebo workshop, ve kterém se může dále zdokonalit nebo objevit nové zájmy. Může to být kurz vaření, fotografování, řemeslné práce nebo jazykový kurz.Gadgety a technologie: Pokud je váš tatínek technicky zdatný, vybírejte mezi různými gadgety a technologickými novinkami. To může zahrnovat chytré hodinky, sluchátka, dron nebo další zajímavá zařízení, která ho nadchnou.Zážitkový dárek: Udělejte svému tátovi nezapomenutelný zážitek. Může to být adrenalinový sport, let balónem, relaxační pobyt nebo lístky na jeho oblíbenou akci. Vyberte dárek, který bude odpovídat jeho zájmům a preferencím.Na stránkách MyGift.cz najdete široký výběr dárků pro tatínky k narozeninám. Vyberte ten nejlepší dárek, který bude vyjadřovat vaši lásku, obdiv a vděčnost k vašemu tátovi. S personalizací a kreativitou udělejte jeho narozeniny nezapomenutelné a plné radosti.


Polsko: prezent dla Taty na Urodziny
Německo: Geschenke zum Geburtstag für Papa
Slovensko: Darček Pre tatina Na Narodeniny
Litva: Dovana Tėčiui Gimtadieniui
Maďarsko: Ajándék Apukának Születésnapra

hodnocení produktu

8749 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Narozeninový Dárek pro Tátu:

Konrad

21.12.2023

16:00:50

Sklenička se moc líbila mé nadřízené jako vánoční dárek v práci :) Celkově vypadá sklenička nádherně s krásným rytím! Doporučuji!

Halina

30.11.2023

18:40:52

PowerBank je vizuálně velmi pěkný, rytina je profesionálně provedena, obsluha na nejvyšší úrovni, rychle, příjemně a v souladu s popisem. Odpovědi na dodatečné dotazy jsou okamžité a konkrétní. Jsem ohromen tak profesionální obsluhou. Velmi doporučuji.

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Monika

06.10.2023

18:50:11

Velmi doporučuji tento obchod, expresní dodání a skvělý výběr dárků!

Aleksander

29.09.2023

14:55:52

Láhev na vodu s motivem 'Nejrychlejší cyklista ve městě' je skvělým doplňkem pro milovníky jízdy na kole. Pohodlná a prostorná.

Michał

29.09.2023

14:25:10

Plátno s obrazem Královský pár je opravdovým uměleckým dílem. Jedinečný design a kvalita provedení jsou ohromující.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

Katarzyna

29.09.2023

12:48:27

Set Fingerprints s vygravírovanou karafou a sklenicemi je elegancí a personalizací v jednom. Ideální na zvláštní příležitosti.

5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5