Dárek ke svatému přijímání od kmotra

SEŘADIT PODLE: OBLÍBENOST

Dárek Ke Svatému Přijímání Od Kmotra

Svaté přijímání je jednou z nejdůležitějších událostí v životě vašeho kmotřence nebo kmotřenky. Tento významný křesťanský rituál symbolizuje přijetí Ježíše Krista do života dítěte a jeho postup na cestě víry. Je to okamžik, který si zaslouží zvláštní pozornost a oslavu. A co by mohlo být lepším způsobem, jak vyjádřit lásku a podporu, než darováním personalizovaného dárku od kmotra či kmotry?Proč Zvolit Personalizovaný Dárek Ke Svatému Přijímání?Personalizovaný dárek ke svatému přijímání má několik výhod:Unikátnost: Personalizace dárku znamená, že nenajdete nic stejně krásného nikde jinde. Je to jedinečný dárek, který se stane nezaměnitelným symbola události.Duchovní Význam: Mnoho personalizovaných dárků ke svatému přijímání může sloužit jako trvalý připomínka tohoto důležitého dne. Dítě bude moci vzpomínat na svou víru a spojení s Bohem.Láska a Podpora: Darování personalizovaného dárku od kmotra či kmotry ukazuje dítěti, že jste s ním na cestě víry a že ho milujete a podporujete.Personalizované Dárky Ke Svatému PřijímáníNabízíme široký výběr personalizovaných dárků ke svatému přijímání, které vám pomohou oslavit tento významný okamžik. Zde je několik nápadů:Personalizovaný Růženec: Růženec s vyrytým jménem dítěte a datem svatého přijímání je tradičním dárkem, který má hluboký duchovní význam.Personalizovaný Křížek: Křížek s gravírovaným jménem a datem svatého přijímání může být nošený jako duchovní symbol.Personalizovaná Fotokniha: Vytvořte fotoknihu obsahující fotografie a vzpomínky z celého dne svatého přijímání.Personalizovaný Řetízek s Křížkem: Řetízek s křížkem, který má vyryté jméno dítěte, je vkusným dárekem s duchovním významem.Personalizovaná Svíčka: Svíčka s vlastním designem a jménem dítěte může být použita během bohoslužby a později jako trvalá památka.Jak Objednat Personalizovaný Dárek Na MyGift.czObjednání personalizovaného dárku na MyGift.cz je snadné. Vyberte si produkt, který vám nejvíce vyhovuje, a přizpůsobte ho podle vašich přání. Zadejte jméno dítěte, datum svatého přijímání a další relevantní informace. Poté dokončete objednávku a my se postaráme o zbytek. Vaše dítě obdrží trvalou památku na své svaté přijímání, která mu bude připomínat tuto důležitou událost.ZávěremSvaté přijímání je zvláštním okamžikem v životě vašeho kmotřence nebo kmotřenky, a personalizovaný dárek od kmotra či kmotry může tento den udělat ještě výjimečnějším. Je to způsob, jak vyjádřit lásku, podporu a víru v budoucnost dítěte. Na MyGift.cz najdete široký výběr personalizovaných dárků, které vám pomohou oslavit tento důležitý okamžik. Nezapomeňte, že personalizovaný dárek má trvalý duchovní význam a bude sloužit jako vzpomínka na tento den víry a spojení s Bohem.


Polsko: Prezent na komunie od chrzestnego
Německo: Geschenke zur Kommunion als Taufpate
Slovensko: Darček Na Prvé Sväté Prijímanie od krstného otca
Litva: Dovana nuo Krikštatėvio Komunijai
Maďarsko: Ajándék Elsőáldozásra A keresztapától
Holandsko: Cadeau voor 18e verjaardag Voor Neef
Rumunsko: Cadou Cu ocazia aniversării 18 Ani Pentru Verișoară
Polsko:

hodnocení produktu

2943 hodnocení

Poslední 9 recenzí na produkty v kategorii Dárek ke svatému přijímání od kmotra:

Małgorzata

01.11.2023

12:25:17

Kožená peněženka s iniciálami, kterou jsem si objednala, určitě splňuje očekávání. Je krásná, jedinečná, voní a má velkou třídu. Peněženka ke mně dorazila velmi rychle, bohužel měla malé poškození. Po nahlášení poškození byla okamžitě odeslána druhá peněženka. Díky takové reakci dorazil narozeninový dárek včas a přinesl mnoho radosti oslavenci. Velice děkuji. MyGift vřele doporučuji, velmi solidní firma.

Bartosz

29.09.2023

15:41:33

Personalizovaný fotoalbum je jedinečným způsobem, jak uchovávat vzpomínky. Je kvalitně provedený a personalizovaný.

Urszula

29.09.2023

13:55:55

Set Elegant s peněženkou je skvělou volbou. Peněženka je elegantní a doplňkové příslušenství tento set dokončuje.

Wiesław

29.09.2023

13:29:45

Tento set je opravdovým hitem. Peněženka je stylová a dodatečné prvky jsou praktické a elegantní.

Kacper

29.09.2023

10:20:53

Toto umělecké dílo je úžasné! Ručně kreslený obraz na plátně dodává mýmu interiéru jedinečný charakter.

Ewa

29.09.2023

08:57:57

Jsem nadšený z tohoto setu. Elegantní je přesný název, peněženka a doplňky jsou opravdu elegantní a kvalita zpracování je impozantní.

Karina

28.09.2023

18:21:18

Tento obraz na plátně je opravdovou poezií barev! Krásná akvarelová technika z něj činí opravdové umělecké dílo.

Oliwia

28.09.2023

16:41:31

Jsem nadšený kvalitou zpracování a péčí o detaily. Je to ideální dárek na speciální příležitosti.

Katarzyna

28.09.2023

11:56:23

Toto je fotoalbum, které dodává osobní charakter každé sbírce fotografií. Ideální jako dárek pro blízkou osobu.

5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5 5 5 4.99 5 5 5 5 5 5